Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, hogy aszociális vagyok?...

Lehet, hogy aszociális vagyok? Miből tudhatom meg egyértelműen?

Figyelt kérdés

Magabiztos személyiség vagyok, időnként már kissé az egoistába hajlóan is. Ennek a lényege az lenne, mielőtt valakinek eszébe jutna, hogy feleslegesen rizsázok, hogy a félénkségem semmiképpen se akadályozhat a társas kapcsolatokban, noha introvertált vagyok.


Egyszerűen... nincs rá igényem, hogy emberek legyenek körülöttem, a nagy részükkel nem is tudok mihez kezdeni. Fárasztanak vagy idegesítenek sokszor azok is, akikre még rámondhatom, hogy kedvelem őket.


Van egy családtag, akit jobban elfogadok, akivel jobban megférek, de ha ő lógna egész nap a nyakamon, azt se bírnám, minimum 12-15 órás éber magányra szükségem van egy nap, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Ha emberek közé vagyok kénytelen menni, utána általában több órát alszok van, hogy napokon keresztül le vagyok fáradva.


Nem borzaszt el minimálisan se a gondolat, hogy akár hetekig nem szól hozzám senki, hogy nem lesz párom meg ilyenek.



2018. aug. 22. 02:08
 1/2 anonim ***** válasza:
szvsz a legtöbb ember így van ezzel.
2018. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez egyéni tulajdonság, ki mennyire társaságkereső- vagy kerülő. Ha biztosra akarsz menni, menj el konzultálni egy pszichológussal. De ha jól érzed magadban a bőrödben, szerintem nincs semmi gond... sok szempontból hasznos, ha kevés embertől függsz érzelmileg; a magány, ha nem fáj, szabadság. Őszinte vagy magaddal?
2019. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!