Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról...

Mit gondoltok erről az autóról első autónak?

Figyelt kérdés

Mivel kollégista vagyok, ezért jól jönne egy autó. Én amit nézegettem az egy Renault Laguna II 1.8 / 1.9 Dci motorral 2001-2004 körülről. Azért ez az autó érdekel, mivel nem fogyasztanak olyan sokat, biztonságos és kényelmes. Esetlegesen hosszabb utakra is használnám néha. Mit gondoltok róla? Jó lenne első autónak?


A normális véleményeket és válaszokat előre is köszönöm!



2017. jún. 13. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Miért pont rönó? Családi hagyomány?

Sok a gond az elektronikájukkal, motorikusan nincs különösebb probléma. Ha főleg rövid távokra használnád, akkor a benzinest választanám.

2017. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hagyomány, csak simán kedvelem a francia kocsikat, meg aztán kényelem, stb. Tudom, hogy főleg ezeknél szoktak kisebb elektronikai hibák kijönni, de legalább kényelmes és biztonságos. Én inkább a kényelmes kocsik felé hajlok, mint a sportosabbak felé. Amúgy köszönöm a választ!
2017. jún. 13. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kényelem ez okés, de pont amellett, hogy francia még egy jó kis dci-t is akarsz... Hát merész dolog az tuti.
2017. jún. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Édesanyámnak a Scenicjében pont egy 1.9 Dci van kb. 190ezer km-rel és kb. 30ezret ment vele, eddig nem volt vele semmi különösebb gond *kopp kopp*
2017. jún. 14. 06:59
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Amit Te vennél, abban 200e+ lenne..

100e-ig semmi gond. Belegondoltál?

2017. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül lenne 200 plusz, de mondjuk igaz, nem lenne sokkal kevesebb. Mondjuk én az 1.9 dci-ről amúgy sem hallottam túl sok rosszat, inkább a 2.2 dci-ről. És esetlegesen mit gondoltok a 406-os Peugeotról, hasonló évjáratból a 110 lovas 2.0 hdi-vel? Tudom, 2.2 hdi-vel lenne a legjobb, de az nem túl gyakori. Mennyire kényelmes az az autó, mert még nem ültem egy 406-osban sem.
2017. jún. 14. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!