Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfinél hány éves kor...

Egy férfinél hány éves kor felett számít cikinek ha az autójával menőzik?

Figyelt kérdés

Pl. 20-30 éves korig menő ha sportkocsival jár egy pasi, de mondjuk ugyanez szánalmas 60 évesen?


Vagy az autóval menőzés kortalan?



2019. ápr. 4. 19:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
25%

"ciki ha az autójával menőzik?"


Próbáljál meg akkor a csajoknál gyalog menőzni.

2019. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Nagyjabol a matchbox-korbol kinoves utan. Monduk olyan 12 eves kor utan.
2019. ápr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Születésétől a halála napjáig.
2019. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ matchbox, vagy hot wheels van az autója aljára írva!
2019. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 he84 ***** válasza:
79%
Hát bocsi 10-es válaszoló, de el vagy tévedve nagyon, igenis mindig ciki a menőzés, mert egy beképzelt, önelégült, egoista az ilyen, aki direkt mebnőzik dolgokkal és ráadásul még gyerekes is. A normálisabb embereknek ez taszító, nem kell ilyen. Nem attól lesz valaki jobb ember igazából, hogy mennyi pénze van és hogy milyen rangon, mikkel villog, inkább szánalmas az ilyen, már bocsi. Nem kell értünk nőkért versenyezni! A végén még kiderül, hogy nagy eséllyel lenézed a nőket és jutalomnak nézel minket, hát nem vagyunk azok, hanem érző emberek!
2019. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
17%

Egy normális férfit marhául nem érdekelnek az irigykedő csóringerek ostoba megjegyzései vagy beszólásai.

Aki vitte valamire az életben, az nem fog valami ótvar verdával járni csak azért, hogy a lúzereknek jobb legyen a közérzetük.


Amúgy ki lehet próbálni, hogy az autószalonban adnak-e ingyen autót azoknak, akik semmire sem vitték az életben és csak "menőzni" szeretnének vele?

Avagy az autóért le kell tenni néhány tízmilliót bizonyítva ezzel azt is, hogy vitte valamire. Ez viszont már nem a "menőzés" kategória, hanem egyszerűen megteheti az illető.

Pont.

2019. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
21%

15-s

“A végén még kiderül, hogy nagy eséllyel lenézed a nőket és jutalomnak nézel minket, hát nem vagyunk azok, hanem érző emberek!“


Nem nézem le a nőket, ha lenézném és én is menőznék valami verdaval igazából az lenne a normális és felszednem a kis insta hercegnőket (ami ugyanaz a kategória), de én egy igazi antiferfi vagyok, pont ezért is tudom mi a normális a férfiaknál, pont az ellenkezője, amilyen én vagyok, egyszerű ez.

A nőket szexuális tárgyaknak nézik, a férfiakat meg sikertargyaknak. A feministák fellépnek az első ellen, a másodikkal meg nem foglalkoznak, de az egészséges emberek meg élik a boldog kis ösztönvilágukat, megélve férfiasságukat, nőiességüket.

2019. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 he84 ***** válasza:
94%
Nem, egyáltalán nem normális a menőzés, már elmondtam miért. Ám mivel ezt tennéd, ha tennéd, mégis benned van a nők iránti lenézés,... És nem így van, nem mindenki éli meg az ösztönös vágyaikat, aki csakis ösztönből felszed valakit és sokkakkal, szinte bárkivel bármikor szexel. Az ilyen egy ösztönlény, akinek minden mindegy szinte és eszköznek nézi a másikat,... Az ilyen nagyon undorító. Tudod mértékkel is lehet szexelni, nem bárkikkel, nem sok emberrel és nem eszköznek kezelve a másikat, ez a normális hozzáállás ezen belül!
2019. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

”Ám mivel ezt tennéd, ha tennéd, mégis benned van a nők iránti lenézés,... "


Nem mondtam olyat, hogy ezt tenném, alapvetően a pszichém, az agyam már nem alkalmas rá. Én csak felnézni tudok már emberekre, lenézni senkit nem tudok.


“És nem így van, nem mindenki éli meg az ösztönös vágyaikat, aki csakis ösztönből felszed valakit és sokkakkal, szinte bárkivel bármikor szexel.“


Nem mindenki, na de miért nem? Mert a civilizált világ bele erőlteti egy bizonyos szerepbe, a vágyainak elfojtasaba, vagy éppen nem képes rá egészségügyi problémák miatt.


”Az ilyen egy ösztönlény, akinek minden mindegy szinte és eszköznek nézi a másikat,... Az ilyen nagyon undorító. ”


Mindenki ösztönlény, csak akikről beszélsz őket nem feszélyezteti semmilyen gátlás.


“Tudod mértékkel is lehet szexelni, nem bárkikkel, nem sok emberrel és nem eszköznek kezelve a másikat, ez a normális hozzáállás ezen belül!“


Egészséges ferfinal a normális hozzáállás, hogy mindenkivel akivel lehet (fiatalon, utána megállapodni valaki mellett), ezt csak úgy lehetséges, ha eszközként nem érző emberként tekint rá, ne női logikával gondolkozz, ha a férfiakat akarod megérteni.

2019. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 he84 ***** válasza:
100%
Nem azért, mert a társadalom azt erőlteti, hogy nyomjuk el a vágyakat, hanem mert a normálisabb emberek nem csakis ösztönből cselekszenek, hisz nem vagyunk állatok. Nem mindenki ösztönlény. Akik viszont csak, vagy főleg ösztönből szexelnek szinte bárkivel eszközként használva, azok már állatként, ösztönlényként viselkednek, ami legtöbbször nem helyes. Nagyon tévedsz, ne általánosíts, egyáltalán nem egészséges az, hogy egy férfi eszközként tekint a nőkre, tudod nem sok nő akar ilyen férfival lenni semmilyen kapcsolatban se. A legtöbb normálisabb férfi nem ösztönlényként és főleg nem eszközként használva viselkedik a nőkkel, persze van néhány férfi, te is ilyen lehetsz, ezért vélekedsz ennyire így.
2019. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!