Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy sok ember...

Miért van az, hogy sok ember az örök életre rendezkedik be?

Figyelt kérdés
Gyakran látok/hallok olyat, hogy a 88 éves rákos még elmegy a huszadik kezelésre is. Vagy a 70 éves azért nem adja el a kocsiját/nyaralóját, mert "majd felújítja", miközben már menni se tud. Az embernek persze legyenek céljai, tervei, de nekem fura amikor ezek már abszolút irreálisak.

#örök-élet
2019. ápr. 6. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És miért ne menne? Maradjon otthon meghalni?

Ponthogy pozitív, hogy az utolsó pillanatig élni akar, ez is segít a gyógyulásban.

Ez a mondat nekem most személy szerint fájt, ugyanis a mamám meghalt 85 évesen rákban, az utolsó percéig élni akart. Rettenetesen hiányzik.


Majd ha odajutsz, rájössz. Senki nem akar meghalni.

2019. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom. Élni szeretnének, ennyi .. Reménykednek. Ha én rákos lennék nem csinálnak semmit, nem járnék kezelésre, csak feküdnék és várnám a halált. Az tuti...
2019. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért mit csináljon a 88 éves rákos? Hidd el, hogy minden emberben az utolsó pillanatáig ott van az élni akarás.

Az aki 70 évesen nyaralót újít fel az miért zavar? Kis szerencsével még 10-20 éve van vissza.

2019. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkiben megvan az életösztön. Másrészt jó esetben mindenkinek van egy rakás dolog az életben, amiért élni akar. Pl.: Sok időt akar tölteni a gyerekeivel, az unokáival. Meg akarja írni a regényt, amit elkezdett. Nem járt még Párizsban vagy Tokióban. Fel akarja újítani a házát, ha másért nem, akkor azért, hogy jó állapotban hagyja az örököseire.

Gondolom, pont azért élt 88 évig az illető, mert voltak céljai és mindig vitte valami előre. Akinek nincs semmi, amiért éljen, az halott már harmincévesen is. Én inkább lennék olyan, mint az általad említett 70 és 88 éves, mint egy célok nélküli, életunt fiatal.

2019. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!