Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire van "megszabva",...

Az mennyire van "megszabva", hogy egy ember mennyit vásárolhat egy héten, vagy ehet, kávézhat, vagy sétálgathat simán?

Figyelt kérdés

Amennyit a bankkártyája elbír, nem?


Tudok olyanról, aki mindennap kávézóban reggelizik és étteremben eszik.


Én két nap csinálom ezt, egybekötve az orvossal és ügyintézéssel, mi köze ehhez bárkinek is, ha kifizetem?


Nincs megszabva, hogy csak otthon reggelizhetek.


2019. ápr. 6. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felőkem ott reggelizel ahol akarsz, ki a frászt érdekel?
2019. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a terminálon meg nem jelenik a nincs fedezet üzenet, azt csinálsz amit akarsz.
2019. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy-két embernek szúrja a szemét... Meg már összeesküvés elméletet szőnek.
2019. ápr. 6. 11:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2019. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs megszabva. Aki ezen csámcsog úgy arról némi pszichológiai képet kapok és emiatt már EZ miatt nem izgatom magam.

Amúgy is azok társaságát kedvelem akik hasonlóak mint én. Tehát ha olyan bírál, aki más mint én, úgy én is bírálhatnám, de mivel én nem vagyok ilyen, nálam ott vágta el magát, hogy egyáltalán bírálni kezdett, mivel ez nálam nem elfogadható viselkedés.

Ergó ha valaki bírálni kezd, és szerintem ez nem elfogadható viselkedés, nem ZAVAR, hogy bírál, mert ő még ott tart... tartson. Leginkább az szenved aki másokat irigyel. Ezt magunkon is gyönyörűen meg lehet figyelni. Ha eg nem ismered ezt az érzést, örülj neki, hogy egy emberi hülyeséggel kevesebb amit le kell küzdened. De más problémáit nem neked kell megoldanod...

Aki meg nem dolgozik magán, nos attól mást nem lehet várni... de ezt azért mire ide eljutsz, te is átláthatod, hogy vannak szintbeli különbségek, amiket nem pénztárca vastagsággal lehet mérni... azért bizony küzdeni kell. ;)

2019. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát de most őszintén, valaki azon lépes csámcsogni, hogy párszor beülök egy kávézóba, vagy mit veszek.


Mi köze hozzá, jézusom... Irigység, hát megkaptam már, hogy tuti prosti vagyok.

2019. ápr. 6. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Panaszkodni? Mások orra alá dörgölni nem szoktad?


Az emberek javának ba ssza a csőrét ha valakinek jobban megy nála. Ha rá is teszel egy lapáttal és minden alkalommal az orruk alá dörgölöd még talán joggal is zavarhatja őket.

2019. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Mások orra alá dörgölni nem szoktad?"


Degogy. Épp ellenkezőleg, annak örülök kifejezetten, hogy nem lát senki ismerős. Már azon pletykálnak, ha a mekiben meglátnak, aztán az meg tényleg puccos hely.


Úgy szeretnék egynolyan városban élni, ahol egész nap mászkálhatsz anélkül, hogy belebotlanál kétszer ugyanabba az emberbe. Vicc.


Most ki sem menjek a házból? Meh öltözzek csövesnek?? Meg éljek kenyerén és vízen?

2019. ápr. 6. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!