Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Selejt tudattal, hogy lehet...

Selejt tudattal, hogy lehet megbaratkozni, élni?

Figyelt kérdés
Amikor te vagy a legszarabb ember a vilagon minden szempontból. Tudnátok úgy élni, Lúzerként? Tehát akár hova mész csak jobb embereket találsz minden szempontból és ezzel tisztában is vagy, mert van hozzá eszed, hogy felfogd, persze értelmes dologra nem tudod felhasználni.

2019. ápr. 6. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a klubban, barátom. 30 éve. És te? ^^
2019. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
22 évesen itt állok, nálam szarabb nem lehetsz ezt most megmondom látatlanban, ilyen selejt ritkán születik még egy :D
2019. ápr. 6. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel önmagadat tartod valamiért a legrosszabbnak, mindenki mást magad fölé helyezel, ez valahogyan átjön, ezt megérezve jól ki is használnak... Nem tudom mégis mit jleent, hogy "nálad rosszabb már nem lehet senki"...
2019. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt jelenti 3-as, hogy emberileg, meg férfiként is selejt vagyok, hadd ne soroljam, mindenki tudja milyen selejtes tulajdonsagok vannak, na az rám mind jellemző... De nem is ez volt a kérdés, hanem hogy ti mihez kezdenetek magatokkal?
2019. ápr. 6. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan vagyok én is mint te. Csak ùgy vagyok azt egyszer majd elpusztulok és kész. Jobbat nem tudok. Csak túlélek.
2019. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz mehetsz, fordulhatsz segítségért az ilyen problémákkal kapcsolatban.
2019. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik kemény önsajnálatnak.


Egy tipp: Senki sem szereti azt, aki sajnáltatja magát.

Ha van annyi eszed hogy felfogd milyen hülye vagy, akkor ahhoz is pontosan van, hogy tudd mit kéne tenned, csak lusta vagy, meg nem akarsz változtatni, mivel az macerás.


Ilyen értelemben valóban lerombolódik egy ember önbecsülése, ez tiszta pszichológia, és ide jutsz...


Most akkor erre mit lehet mondani? Egészségedre? :D


Mindenki napi szinten küzd azzal, hogy boldogan jól élhesse az életét. Tudatos életvezetésnek meg azt nevezik, amikor olyan dolgokat teszel amihez nincs kedved, de TUDOD, hogy attól majd jól fogod magad érezni.


Én is voltam már gödörben és sokan mások is...kimászunk. Benne lenni szar... gyerek ki te is, vagy ne. Rajtad múlik.

;)

2019. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es ez jól hangzik, de ha kicserelnenek minket, már nem úgy, hogy csak külsőre, hanem minden eddigi tapasztalatomat, mindent megkapnal tőlem, egy hét múlva szerintem öngyilkos lennél.
2019. ápr. 6. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!