Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért büdös ez a nő?

Miért büdös ez a nő?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, és csöves szaga van, amúgy nagyon szép! Szerintetek miért van csöves szaga? Van párja és gyereke is! 32 éves.
2019. ápr. 6. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Csöves szaga? Hát pedig az lehet akár kimosott ruha, túlhagyva a gépben, megszáradva azoknak büdös szaga tud lenni, vagy egyszerűen csöves módon élve nem fürdenek mindennap, a párja se, a gyereket meg így nevelik.

Más ötlet? Biztos, hogy nem alkohol? Annak is tipikus szaga van ha valaki alkoholista... van egy jellegzetes szaguk, akkor is, ha nem ittak előtte...

persze ez csak tipp

2019. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Lehet,hogy csak az öblítővel van a baj . Vagy a géppel.


De ez miért is annyira fontos?

2019. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A férje háta mögött csövezik.
2019. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonymousreview60 ***** válasza:
89%
1. Biciklivel jár munkába és nem zuhanyozik utána. 2. Anyagi okok miatt elzárták a vizet. 3 Anyagcserezavar.
2019. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk munkahelyen volt egy nő, aki talán a legszebb volt a műszakban, de olyan eszméletlen büdös parfümmel fújta magát, hogy el lehetett ájulni tőle, lehet ott is hasonló a szituáció.

Vannak akik sznobságból a drága de büdös parfümöket veszik meg, aztán mikor mondják nekik, hogy ez undorító azzal jönnek, hogy "az átlag ember nem érti ennek az illatnak a jelentését" meg egyebek. :D Eddig kétszer találkoztam ilyennel.

2019. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan időszak, hogy a lakás csúnyán penészedett és nem tudtunk vele mit kezdeni. Mondjuk akkor még suliba jártam, pénzünk se sok volt és anyám nagyjából szart is bele. Na akkoriban hiába fürödtem, hiába használtam normális parfümöt, hiába vettem fel minden nap tiszta ruhát _mindennek_ volt egy alap savanykás-szúrós szaga és már én undorodtam magamtól. Szóval ez is elég könnyen játszik. Ha saját lakás, ha nem. Penésztől nem könnyű megszabadulni.
2019. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Vagy betegség, vagy gyógyszer szedése, vagy rezsiprobléma végett.
2019. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gyógyszert szed és attól izzad.
2019. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!