Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha egy nő nagyon csendes...

Baj ha egy nő nagyon csendes nem lehet vele semmiről beszélgetni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 14:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

[link]

[link]

[link]

[link]


Nagyon sok közösség van, ami nyílt és lehet menni velük kirándulni. Nem kell beszélgetni senkivel. Csak kirándulni.

2019. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
de ez megint olyan hogy egyedül menjek el?
2019. ápr. 9. 15:40
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül mész el. Ott társaságban vagy. Egyedül jössz haza.

Kirándulni akarsz, nem kifogást keresel, hanem lehetőséget.

2019. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is csendes "nő" vagyok és sajnos elég erősen érzem a hátrányát. Az ilyen embereket sosem veszik komolyan vagy levegőnek nézik, de nem olyan könnyű változtatni a természeten.
2019. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem baj, de korántsem csak a nőknél, hanem a férfiaknál is.
2019. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
..
2019. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki úgy alapjáraton csendes, zárkózott természetű, azzal még nincs baj.

Én is ilyen vagyok. Nem szoktam kezdeményezni, de ha valaki odajön, és beszélgetni kezd velem, akkor értékelem a próbálkozását, és szóba elegyedek vele. Ha van közös témánk, akkor hamar felengedek a társaságában, és utána már tudok lazábban is viselkedni.

AZ viszont gáz, ha az illetőnek nincs egyetlen önálló gondolata sem, nem fejti ki a véleményét semmiről a válaszai megragadnak a "hát igen", "szerintem is", "igazad van" szinten. Na az ilyenekre tudom azt mondani igazából, hogy nem lehet vele beszélgetni semmiről.

De ehhez csendesnek sem kell lennie.

Van olyan ismerősöm, aki nagyon cserfes, de egy buta liba, hiába jár a szája folyton, borzalmas hallgatni, mert iszonyatos hülyeségeket beszél. Szerintem ez sokkal nagyobb baj.

2019. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Juliusz48 ***** válasza:
69%
Aki annyira csendes,hogy levegőnek nézik, sokkal többet megtudhat a többiekről, hisz nem játszák meg magukat előtte.
2019. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A Tengerész ***** válasza:
100%
Ha csendes az nem baj, ha nem lehet vele semmiről beszélgetni akkor az nem "csendes" hanem buta.
2019. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én csendes vagyok, csak akkor szólok, ha van komoly mondanivalóm. A feleségemtől állandóan szemrehányást kapok, hogy nem lehet velem beszélgetni. A szomszédasszonnyal bezzeg órákig megy a neki a locsi-fecsi!

Az én szemszögemből nézve a feleségem állandóan beszél, de ha éppen nem, akkor más módon csap zajt. Állandóan szól háttérzajként a TV, rádió, vagy zörög az edényeivel. Imádom egyébként, de ezen sokat veszekszünk. Egyáltalán nem buta, csak érdektelen azokban a témákban, amire én vevő lennék. Engem meg az nem érdekel, hogy milyen hülye XY, mert ezt meg ezt így vagy úgy csinálta. Hireket egyáltalán nem hallgatok vele egy szobában, mert még nem is tudja miről van szó, és máris van véleménye róla, amit azonnal el is kezd elmondani. És totálisan meg van győződve róla, hogy neki, és csakis neki lehet igaza mindenben.

Hogy ezt miért írtam le? Hogy lássátok, nagy kincs egy csendes nő!

2019. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!