Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért baj az ha utálok felesle...

Miért baj az ha utálok feleslegesen beszélgetni vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Én ilyen csendes ember vagyok az idegen emberek körébe, de ha ismerek valakit mondjuk 1-2éve abba már megbízom és el tudok vele beszélgetni bármi személyesről. Az idegen emberek 90%-a vagy csak lapos emberek egyszerűen halálra untatnak a hülye hazug menő "a haverom" stb. történeteikkel.


Meg azt vettem észre hogy hasonló korú srácok ha össze kerülnek egy idegennel munkára akkor ilyen hülyeségeket kérdeznek, pl:hány éves a traktor amit vezet... Há basszus kit érdekel


A másik meg ha kérdeznek valamit válaszolok rá és mondok még valamit akkor arra úgy reagálnak mint ha nem is hallanák.


20/F



2015. aug. 15. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ki mondta, hogy ez baj?
2015. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az arckifejezésen látom hogy nem tetszik senkinek hogy csendes vagyok.
2015. aug. 15. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni.
2015. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én már túléltem egy ilyen gyermekkort. :) Később sem lesz sokkal könnyebb, de valamivel igen.
2015. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom az életkorodat. Később (azaz kb. 5-10 év múlva) már sokkal több hozzád hasonlóval fogsz találkozni. 20 év körül még nagyon sok a kiforratlan ember (nem feltétlenül rád értem ezt).
2015. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Titusztitusz ***** válasza:
76%
Honnan szedted azt, hogy baj az, ha valaki nem szeret feleslegesen beszélni????(Azaz értelmetlenül, céltalanul locsogni...)Az ember teljesen el vam ámúlva...Amúgy ha még nem figyelted volna meg, minnél inkább primitívebb, minnél inkább alulműveltebb valaki, ANNÁL JOBBAN SZERET SEMMISÉGEKRÖL LOCSOGNI...Akkormeg MINEK NEKED VANNAK KOMPLEXUSAID AZÉRT MERT TE NEM VAGY ILYEN? Inkább örülj annak, ha téged bosszantanak a semmirevaló locsogók, és próbálj meg keresni olyan társaságot, ami a TE SZELLEMI SZÍNVONALADNAK MEGFELELŐ TÁRSASÁG...A "locsogókat" meg nézd le jó magasrol, és kerüld el őket...
2015. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!