Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lány, nő hogyan mutatja...

Egy lány, nő hogyan mutatja ki azt, hogy kedvel és szeret engem?

Figyelt kérdés

Nem romantikus értelemben vett vonzódásról, párkapcsolati vonzalomról van szó, csupán arról, hogy alapvetően kedvel engem és szeret, jól érzi magát a társaságomban, úgy mint egy ismerőssel, baráttal, haverrel, szóval ilyen férfi és nő barátság, haverság.

Illetve egy ilyen szimpátiából alakulhat e romantikus kapcsolt, elmehet-e párkapcsolat irányába is?

Férfi vagyok.



2019. ápr. 9. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mosolyog rád, keresi a társaságod, rádír, beszélgetést kezdeményez, örül a jelenlétednek, nevet a vicceiden.


"Illetve egy ilyen szimpátiából alakulhat e romantikus kapcsolt, elmehet-e párkapcsolat irányába is?"


Igen.

2019. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs szexuális vonzalom, akkor vedd ki a nemet a képletből és pont úgy, ahogy egy ember a másikkal, ha kedveli. Minden ember másképp fejezi ki.

Persze, hogy lehet később párkapcsolat is belőle, s az a legjobb, ha előbb barátok lesztek. Akkor társat kapsz, nem pedig csak egy csajt.

Kár, hogy azért ez a valóságban nem szokott működni. Engem mindig meg akar az összes dugni, akivel elkezdek haverkodni. :-/

2019. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell erőlködnie, magától megjelenik egy őszinte mosoly az arcán.
2019. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!