Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem mutatja meg soha a...

Miért nem mutatja meg soha a lábujjait egy lány?

Figyelt kérdés
Egy lány az irodában, nagyon helyes, de mindig, ilyen melegekben is csak zárt cipőt vesz fel. Még sohasem láthattama lábujjait, pedig nagyon szeretném egyszer látni, úgy hogy mezítláb van a lába szandálban vagy papucsban. Miért nem vesz fel soha mezítlábasan semmit? És hogyan vehetném rá udvariasan? :D

2014. júl. 7. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert volt gyerekszobája. Irodába nem illik szandiban bemenni. Hogy hogy vehetnéd rá? Sehogy, gondolom dolgozni jár oda és nem a te fitymacsattogásodra kíváncsi.
2014. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy van valami hiba rajta amiért szégyenli, például hosszabb az egyik lábúja. Szerintem ne erőltesd, ha ő nem akar szandálban járni.
2014. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem lábujjfóbiám van. A tiédet sem szeretem nézni, és a sajátomat sem dugom sosem ki. Nyáron is zárt (persze nyári kivitelű) cipőt hordok. Sehogy nem tudnál udvariasan rávenni, sőt, ha ezt a témát feszegetnéd, ijesztőnek és visszataszítónak találnám.

Van férjem, otthon mezítláb vagyunk, az övét elviselem, de senki másét nem.

2014. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Sehogy, gondolom dolgozni jár oda és nem a te fitymacsattogásodra kíváncsi."


Nem volt semmi ízléstelen a kérdésemben.

2014. júl. 7. 14:57
 5/12 anonim válasza:
57%
láb fétised van vagy mi közöd ahhoz, hogy valaki mutatja a lábát, vagy sem?
2014. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Én is zárt cipőket hordok nyáron is, méghozzá azért, mert egyszerűen nekem így kényelmes és nem szeretem mutogatni a lábamat, pedig nincs rajta semmi különös. Másét sem szeretem nézni. És munkahelyre, utcára szerintem amúgy sem papucsban és mezítláb kellene járni, legalábbis én nem tudnék, diszkomfort érzetem lenne. Nem tudom miért kell emiatt furán nézni az emberre, ha valaki így érzi jól magát, az ő dolga, miért kellene ráerőltetni olyat, amit nem szeretne? Én például ki ne állhatom, ha megkérdezik, hogy miért nem veszem le a zoknimat, senkinek semmi köze hozzá. Én sem kérdezgetem a másiktól, hogy miért nem hord nyáron zoknit. És magamból kiindulva sehogy sem fogod tudni rávenni, jobb, ha nem erőlteted, mert én még meg is sértődnék, meg ugye nincs hozzá semmi közöd, ő így érzi jól magát és kész.
2014. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tényleg nem volt semmi rosszindulatú a kérdésemben.

A többi lány a munkahelyemen mind mezítláb papucsban, szandálban jár be, csak ő nem, pedig ő a leghelyesebb :)


Köszönöm a válaszaitokat!

2014. júl. 7. 17:37
 8/12 A kérdező kommentje:
És természetesen eszemben sincs őt kellemetlen helyzetbe hozni.
2014. júl. 7. 17:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Légkondis a helység? Lehet fázik szandálban, nálunk is sokan járnak zárt cipőbe nyáron is, mert könnyű felfázni.
2014. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
újabb lábfétises kamukérdés. miért nem a szex kategóriába írtok?
2014. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!