Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ehhez a beszédhez hozzá lehet...

Ehhez a beszédhez hozzá lehet szokni?

Figyelt kérdés
Ha valaki magyaráz vagy elmondja mit hogyan kell, akár ügyintézésnél én egyszerűen nem fogom fel olyan gyorsan mondja, a végére meg ott tartok hogy 1-2 szó töredéke marad meg egyszerűen olyan sok az információ hogy nem értem meg. Más is van így ezzel? Hogy lehet ezen fejleszteni? Vagy ha sok ilyenbe van részem akkor rááll az agy és megértem?
2019. ápr. 10. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, néha kimarad egy-két részlet, ami néha fontos. Nem tudsz mit tenni, vissza kell kérdezni, ha egy rész nem világos. De ne sokszor, mert az már a másik felet is idegesítheti.
2019. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Utálom amikor valaki nem figyel és vissza jön, hogy ne haragudjak, de...

Érdekes, hogy mikor feszülten mondom neki (elsőre) akkor képes felfogni...

2019. ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézőpont. Olyan tudatállapotba mész, ahol túlságosan a részletekbe mész, látni akarod a folyamatot, mintsemc csak figyélnél a másikra.


Csak figyelj a másikra, kövesd az ő rezgéseit, ne akarj mindent macimálisan magadévá tenni.

2019. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!