Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyorshajtásról le lehet szokni?

Gyorshajtásról le lehet szokni?

Figyelt kérdés

Annak idején már gyerekkoromban is mindig a sebesség volt a szemem előtt, utána már középsuli alatt a spórolt pénzből(karácsony,húsvét, születésnap) megcsináltam a jogsit, és kb innentől kezdődött, bár itt még visszatartott az hogy családi 1.6os elsőkerekes kombit hova pörgessek annyira, viszont akkor már a 40-es táblánál is simán mentem 70-el hegyi úton is, utólag visszagondolva nagy volt a kockázat hisz nem is láttam át a dolgokat, olyan lehetőség hogy balesetezni? Meg sem fordult a fejemben mert úgy voltam vele érzem a kocsit ha télen megbírom fogni akkor nyáron 35 fokban nehogy már...


A családi autónak onnantól leáldoztak mikor dolgozni kezdtem és a félretett pénz mellett, 1 év munka után vettem egy saját autót ami már hátsó kerekes volt és mérföldekkel erősebb. Nem túlzás ha azt mondom talán még így jobban rákaptam a sebességre mert volt tartalék alattam.

A csekkek is elkerülhetetlenek voltak, most már legalább visszaveszek azon a részeken ahol sejtem hogy mérés van.

Szerintem ez az egész olyan mint a cigi vagy az ital, aki csinálja az is azt mondogatja ha akarom már holnap abbahagyom, a végén pedig rámegy a mája, tüdeje stb. Itt viszont kétséges hogy vagy a jogsi vagy az élet, de mégis amikor olyan előzésbe is belemegyek amikor is épp hogy átérek a szembe forgalomból, nem gondolkodok el rajta.


2017. aug. 13. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg leadni a száguldási vágyad egy need for speed kiadással+kormány+sebességváltó+pedálok. Meg egy szék. És elég nagy monitor. Vagy vegyél egy versenybicajt. :) azon kiadhatod magadból azt mi a csövön kifér. :) De ezek szigorúan csak tippek.
2017. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet leszokni. Az maga a mámor, és függő vagyok.


Napersze ehhez jó kocsi is kell, nem megyek bele cammogós, mások életét veszélyeztető előzésbe, és megállok a bringásnak is, és nem mutatok be a gyalogosnak.


Egyszerűen tolom neki, ahol csak lehet.Mindezt egy tíz éves japó sportkocsival.

2017. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénz, akkor korlátozd az ilyet biztosított helyekre, ahol nem veszélyeztetsz mást!


Pl pályaversenyzés, ralli, stb...


Köszönjük! 😊👌

2017. aug. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Itt viszont kétséges hogy vagy a jogsi vagy az élet, de mégis amikor olyan előzésbe is belemegyek amikor is épp hogy átérek a szembe forgalomból, nem gondolkodok el rajta."


Csak azt az egyet sajnálom, hogy lehet hogy másnak a halálát is fogod okozni nem csak a magadét.Jobb esetben valahol lesodródsz az útról és egyedül szenderedsz örök álomra.

2017. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!