Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha találnátok 1 millió forinto...

Ha találnátok 1 millió forintot, és kiderülne hogy egy olyan ember vesztette el, akinek egy betegség kezelésére volt a félretett pénze, visszaadnátok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de akkor is, ha nem tudom kié és mire kell.

Ugyanis ez a törvény, talált pénzt le kell adni.

2019. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
10.Te ritka bunko vagy
2019. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Visszaadnám, hisz nem az enyém. Felőlem Barbie házat is vehet belőle az idegesítő gyerekének, akkor is az ő pénze.


De önző okból tenném, mert nekem rossz lenne, ha megtartanám. Nem tudnék magammal együtt élni.

2019. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Természetesen visszaadnám, akkor is bevinném a rendőrségre, ha nem tudnám, hogy kié, pedig nagyon szükségem lenne rá, aljas emberek miatt szinte földönfutó lettem, napról, napra élek, de sohasem tenném meg másokkal, amit velem megtettek. Sok igazság nincs a földön, de nálam az a minimum, hogy a legnagyobb ínségben is megpróbálok ember maradni.
2019. ápr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne beteg akkor is vissza adnám mert őt illeti és az ő pénze. Ez nem kérdés
2019. ápr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!