Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vegánok ülhetnek autóban?

Vegánok ülhetnek autóban?

Figyelt kérdés
A benzin az állati eredetű fosszília és a vegánok nem használhatnak semmmilyen állati eredetű dolgot. Sőt, így a tömegközlekedés sem használhatják. Meg a járda használata is problémás ezen logika mentén.
2019. ápr. 13. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekem a kedvencem, amikor az ilyen húdezöldek elmenni tüntetni az autók ellen - járművel.

Meg nekem, aki nem kértem, hogy mindent agyon nejlonzacskózzanak, mégis nekem tolják az arcomba a szívszorító teknősbékákat nejlonba csavarodva.

Aztán pofáznak, hogy azért vegyek új A+++++++++++++++os mosógépet, mert kevesebb az energiafelvétele. Igaz, hogy fogyasztói társadalomban 3 évente csinálunk 70-80kg szemetet a mosógépcserélgetéssel, meg az újhoz való előállítási energia sem a fán terem, de nem baj.


Én pont ezek miatt szarok a pofájába telibe bele minden ilyen álságos és képmutató irányzatnak. Igyekszem kerülni a szükségtelen fogyasztást, de kb ennyi.

2019. ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemaRendőrség ***** válasza:
88%

Jaja, mert a benzin dínókból lett...

A benzin 99.999%-a planktoni eredetű

2019. ápr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
A vegánok mind ostoba képmutató majmok. Természetesen beülnek az autóba, buszra is szállnak és biztos vagyok benne hogy még rengeteg olyan dolgot tesznek és használnak amit elvileg nekik ugye nem lehetne. Buták nagyon de persze az ő szemükben meg az ilyenek a buták mint én. De legalább én nem vagyok képmutató :) természetesen normálisan élek, odafigyelek a környezetemre, soha nem bántanék semmilyen állatot, na de na..
2019. ápr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok vegán, sem vegetáriánus, de a kérdésed erős csúsztatás. Ilyen alapon azt is mondhatnád, hogy krumplit sem ehetnek, mert a talaj, aminek a tápanyagát felhasználta, egykori állatok bomlástermékét is tartalmazza. Ha műtrágya is van benne, az meg földgázból készül ugye.


Nos, a vegánok nem mondják, hogy nem használnak olyan dolgot, ami egykori elhullott állatok tetemeinek a lebomlásából készült. Az ő mozgalmuk arról szól, hogy ne szenvedjenek az állatok miattunk, tehát az hogy természetes módon elhullottak állatok, és lebomlott a testük, majd azt valamire felhasználjuk, az nem ez a kategória. Ellenben a hús az állatok szándékos elpusztításával jön létre, a tej és a méz szerintük az állat kizsigereléséből. Ők ebben hisznek, nem abban, hogy ha egy atommag valaha volt már állatban, azt nem használhatják fel többé. Ilyen alapon még levegőt sem vehetnének, hiszen az az oxigén már volt része állati molekuláknak

2019. ápr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Hozzáteszem még, nekem a vegánok részéről eddig a méz mellett a legabszurdabb a kárminvörös színezéket használó ételek elutasítása. Ok, végülis logikus, hiszen a tetű is állat, de akkor is durva.
2019. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy valaki egészségügyi okokból vegán, és nem állatvédelem miatt
2019. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!