Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tűnhetnék a legszerénye...

Hogyan tűnhetnék a legszerényebbnek egy jó autóban?

Figyelt kérdés
Főnököm autója, sofőr vagyok. Sokan mondják hogyha vezetem azt a kocsit akkor menőzőnek tűnök. Pedig nem viselkedek sehogyan sem. Előreengedek minden autóst, gyalogost, nem hajtok gyorsan, nem teszem ki a kezem az ablakon, nem üvölt a zene, nem szabálytalankodok! Nem szeretném ha nagyképűnek mondanának olyan dolog miatt ami nem is az enyém! Sokszor nálam van de közöm sincs hozzá! Még a saját barátnőm is azt mondja hogy amikor abban a kocsiban lát akkor olyan vagyok mint valami menősködő vállalkozó! Mondjak fel vagy mi? Hogyan lehetnék a legszerényebb? Ha tanácsolnám a főnöknek hogy fóliázzuk be az ablakokat és akkor nem látna be senki? Nem akarom hogy ilyet higgyenek rólam!
2019. ápr. 11. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Oké menő
2019. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezért ne mondj fel


Vegyél fel egy napszemüveget, aztán kész


Ha ilyen extra autója van a főnököknek, akkor gondolom nem egy 20 fős faluban viszed ide-oda, szóval valószínűleg nem ismer mindenki, aki az utca lát, szóval ne foglalkozz vele, hogy ki mit gondol

2019. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó látni, hogy Hozzád hasonló emberek is vannak a világon! :D
2019. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad törődni azzal ha úgy is megszólnak hogy tényleg tök kultúráltan vezeted azt a kocsit. Ha odaszónak akkor kérdezz vissza hogy mire fel mondja...
2019. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat szoktak beszolni is hogy gazdag xy, meg tolvaj ... pedig nem keresek olyan sokat, csak a kocsinak szol. Egy uj Mercedes, a dragabb fajtabol, valodi soforos, igazgatoi kocsi.
2019. ápr. 11. 22:38
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszitek el, de heti egyszer a nyalat kell torolgetnem a kocsi ablakairol. Egyszer meg meg is rugdostak! Mindig felek hogy letorik a tukrot aztan en fizethetem. Ilyenkor mindig magamban keresem a hibat, hatha ralogtam a vonalra, rossz helyen alltam meg ....... de nem. Stresszes igy is a melo, nem meg hogy azzal vadolnak hogy en dicsekedek mas kocsijaval
2019. ápr. 11. 22:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sz..rd le őket, és örülj a jó kocsinak. :D Tök pozitív, hogy nem akarsz vele menőzni, de akkor is, biztos jó autó, örülj neki. :D

AMG?

2019. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna az se ,ha menozol.

Ne agyalj ilyeneken. Ne mondj fel emiatt.

N/40

2019. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
S63 AMG L, nemrég vette, külföldi rendszámú ráadásul. Biztos azért is köpködik le.
2019. ápr. 12. 00:27
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy mindenkinek, tényleg szerény gyerek vagyok, nekem már az is csoda hogy ennyire megbíznak bennem és ilyen csodát vezethetek. Azért is akarok minnél jobban szerény lenni, nem lenne jó ha tényleg tudtomon kívül bemenősködnék. Most néztem hogy törvényileg nem is engedélyezett az elülső ablakok fóliázása.
2019. ápr. 12. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!