Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki leszólja a másik ember...

Aki leszólja a másik ember zenei ízlését, az voltaképpen a magáét fölébe helyezi?

Figyelt kérdés

Pl: valaki hallgat valamit. "Ez nem zene" - mondja a másik.

Aztán, idézet egy másik kérdésre írt válaszból: "Engem sem zavar, ha neked a techno és a house jön be, legfeljebb megmosolyoglak... :)" - megmosolyogja, mert mást szeret, mint ő.


Olyan esetleg létezhet-e, hogy valaki minősítgetés nélkül tudomásul veszi, hogy másnak más tetszik? (Nem csak zenében, bármi másban is)



#személyiség #kritika #ítélkezés #gőg #minősítés #ízlès #véleménysovinizmus #felsőbbrendűsködés
2019. ápr. 13. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Ez nagy megfejtés volt a részedről :D
2019. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Én fogalmam nincs milyen zenéket hallgatok. Betanítottam egy mesterséges intelligenciát, hogy töltsön le olyan zenéket amiket szeretek az meg teszi a dolgát.

Előfeltétele volt persze hogy igen nagy zenei gyűjteménnyel rendelkezzek, ami meg is volt, de fogalmam nincs milyen zenék vannak benne.

Random letöltöttem mindent, ami tetszett meghagytam, ami nem töröltem.


Én nem ítélek el senkit, mert más zenét szeret, max azt jegyzem meg ha nem illik oda(pl túrán heavy metal)

2019. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szólom le de nekünk együttélésnél biztos okozna gondot :-)

Szerencsére ugyanazokat hallgatjuk igy nincs gond belőle

2019. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ez amúgy minden témára jellemző. A legtöbb ember azt tartja etalonnak, amit ő szeret és a többi dolgot rossznak.

Rengeteg féle zenét hallgatok és párszor már én is megkaptam ezt a szöveget.

2019. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ember igenis lenéz emiatt másokat, de ha itt erre konkrétan rákérdezel, előbb vallják be, hogy megöltek valakit.
2019. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!