Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez a nő nárcisztikus?

Szerintetek ez a nő nárcisztikus?

Figyelt kérdés

Tudom hogy semmi közöm mások életéhez, nem is szoktam beleavatkozni, de ez most érdekelne. Van egy nő ismerősöm, egész jóban vagyunk, de vannak furcsaságai..Amugy 3 éve ismerem:


1: Eléggé hangulatingadozó. Vagy jó a kedve,és nagyon kedves, vagy bunkó,és zárkózott.

2: Nagyon nehezen tud valakit megdícsérni,inkább másképp fejezi ki: Ő egy tanár amúgy, de ha egy diákja megkérdezni,hogy hogyan felelt le nála,sokszor ilyeneket mond: Jobban feleltél mint múltkor ez plusz pont.

3: Kissé uralkodó szülő. Hajlamos arra, hogy dirigáljon a gyereknek, néha helyette dönt, néha parancsol is, de emellett ad neki szabadságot, amit ő gyerekként nem kaphatott meg.

4: Nehezen viseli a kritkát, rosszul esik neki.

5: Nem tud bocsánatot kérni. Máshogy próbálja az ember tudtára adni, hogy "megbánta amit tett". Tettekkel. Kedves szavak, ölelés,puszi,bármi ilyesmi.

6: Szeret beszélni magáról, néha alig vesz levegőt közben. Mintha ideges lenne, vagy figyelemre vágyna.. Aztán persze rólam is érdeklődik..

7: Nem elégedett a külsejével, sokszor fikázza magát.

8: Hamar megsértődik,és elvárja, hogy valaki kedves szavakkal dícsérje, vígasztalja..


Viszont ha vele vagyok, valahogy jobban érzem magam, biztonságban vagy nemtudom. És úgy érzem, érdeklem őt. Ha rossz kedvem van,mindig megkérdezi mi a baj, elsőként jön hozzám érdeklődni. Egyszer sírtam és utánam jött megvígasztalni. Meg látom a szemében,hogy érzelmes ember...


Mégegyszer mondom, semmi közöm másokhoz, csak érdekelne,hogy nárcisztikus lehet-e vagy nem. . Mit gondoltok? L


2019. ápr. 13. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az illető elmegy klinikai szakpszichológushoz aki személyiségtesztet csináltat vele, akkor ott kiderülhet ha van (bármilyen) személyiségzavara.
2019. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,de engem a ti véleményetek érdekelne..
2019. ápr. 13. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a tanár az egy külön állatfaj. Nagyon utálom a jellemüket, mert ugyanúgy eltorzul, mint pl a színészeknek. Anyukám tanár volt, és a baráti köre is... Egy életre elegem lett belőlük.
2019. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nárcisztikus.
2019. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van egy két nárcisztikus tulajdonsága.Sokaknak van. De ennyiből én azt mondanám hogy nem az. Inkább csak szeret irányítani.

Viszont ezt nem lehet senkiről sem kijelenteni ennyi információ után .

Még szakembereknek is nehéz dolguk van velük. Sőt sokszor a közeli hozzátartozók is csak sejtik hogy valami nincs rendben náluk.

2019. máj. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!