Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak akkor, ha azt...

Egyszervolt Holnemvo kérdése:

Mit csináljak akkor, ha azt érzem hogy a többiek körülöttem nehezebben vagy egyáltalán nem tudnak elfogadni?

Figyelt kérdés

Nemrég kerültem most új csapatba és kissé nehezen megy a beilleszkedés. Van akivel egész jól kitudok jönni, de vannak olyan akiknél sokszor érzem azt, hogy nem szeretnek és nem fogadnak el olyannak amilyen vagyok. Tudom, hogy ez nem az ő hibájuk, hanem ez inkább az én hibám, hogy nem tudom magamat elfogadni, de legbelül meg azért szarul esik, hogy nem tudok olyan jól beilleszkedni. Van egy srác aki kicsit később jött és ő már jobban beilleszkedett, mint én. Ő több buliba volt a többiekkel, mint én. Nem azt mondom, hogy engem egyáltalán nem hívnak, de ő már sokkal jobban beilleszkedett. Egyszer volt egy olyan szituáció, amikor véletlen valaki elmondta, hogy páran a csapatból elmennek moziba (az új srác is benne volt), és engem is meghívtak ennek hallatán, de éreztem, hogy ezt azért mondta, hogy nehogy rossz érzés keltsen bennem, hogy engem nem hívtak meg. Ezek miatt sokszor nincs is kedvem edzeni, pedig amúgy én nagyon szeretek edzeni.


Sokszor nem találom a helyemet a pályán kívül és sokszor szétszórt leszek. Túl sokszor próbálok megfelelni másoknak


Mit tegyek, hogy jobban elfogadjam magam vagy hogy jobban érezzem magamat ezeken az edzéseken? Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni?



2019. ápr. 15. 16:56
 1/1 Szatmári_Kristóf válasza:

Első és egyik legfontosabb dolog: minden ember különbözik, mindenkinek más a gyengéje és erőssége. Ha egyesek éreztetik veled hogy nem szeretnek téged akkor vagy kérdezz rá hogy miért (lehet alapból ellesnéges magatartása van, lehet nem állt szándékában kiközösíteni) vagy igyekezz nem törődni velük. Igyekezz azokkal törődni akik nyitnak feléd.

Vannak akik bárhova mennek, mindenkivel képesek beszélgetni és ez teljesen rendjén van. Ne zavartasd magad a szociálisabb emberek miatt, ha meghívnak és szeretnél menni akkor menj nyugodtan, talán megkedvelitek egymást. Good luck!

2019. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!