Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Több mint 2 éve munkanélküli...

Több mint 2 éve munkanélküli vagyok. Mit lehetne itt már csinálni?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy felakasztom magam, mert ezt már nem bírom se lelkileg, se anyagilag.


Sajnos végzettségem nincsen, csak érettségim.


Szerettem volna továbbtanulni, csak átmenetileg akartam dolgozni, míg gyűjtök pénzt. Ez ment is egy ideig, nem is rosszul, azonban átvertek egy tanfolyammal és azóta halál van.


Elmondani nem tudom hány helyre jelentkeztem azóta, rengetek helyre. De szinte soha vissza se hívtak vagy nem is kerestek, volt ahol átbasztak. Még gyárakból se.


Szóval én ezt feladtam, mert ennek rohadtul nincs értelme.


Mielőtt valaki azzal jönne, hogy az "életrajzoddal van a baj", hát nem.


23F



2019. ápr. 16. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj meg egy OKJ-t, ingyé van. Valami keresett szakmát. Aztán rögtön lesz munkád. Idődbe pont belefér.
2019. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Irány Pest vagy külföld
2019. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Más meg dolgozik, aztán a munkáját sem becsüli. Keress tovább munkát! Sok sikert hozzá! ;)
2019. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Közmunkalehetőség mindig van. A munkaügyin a toborzásnál a munkaügyis nagy okos fideszes logikán ne lepődj meg amikor a fizetésről van szó, ez kb 53 ezer forint.

"A semminél több"

2019. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz?Ha a fővárosban,tudnék segíteni!
2019. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem fogok közmunkára menni. Olyan Isten nincs.
2019. ápr. 16. 21:21
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Rossz helyekre jelentkezel. Ilyen helyzetbe hülye - sorry, de a te hülyeséged az eszméletlen analfabétizmus a tájékozottságban -, aki.olyan helyre jelentkezik, ahol nem vesznek fel mindenkit.

Milyen visszahívnak? Ha olyan helyre jelentkezel, ahol nem egy folyamatban eleétől végéig megy az ismertetés és beiktatás, akkor ne menj oda.

Sok olyan van, ahol ha csak időpontot foglalsz, és nem mész el, küldenek emailEKET, meg hivogatnak, hogy mizu, gyere, várják, hogy partner legyél, még ha első osztályt se végezted el IS.

2019. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Most kezdődik külföldön a szezonális mezőgazdasági munkák tömkelege, alapfokú nyelvtudással el lehet boldogulni, felénk Hollandia a legnépszerűbb az üvegházi melókkal, 1400 eurót meg lehet keresni.
2019. ápr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha gyárakból sem hívnak vissza érettségivel akkor valamit nagyon rosszul csinálsz, ez tuti. Árufeltöltő, gyári dolgozó, sofőr, futár, satöbbi munkakörökbe szinte az egész országban keresik az embereket ezerrel. De van egy rakat munkaerőközvetítő cég is akik segíteni tudnak. Hosszú távon nem optimális de kezdésnek teljesen jó.
2019. ápr. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Keress munkaerőkölcsönző cégeket, ott mindig van munka. Igaz sokszor egyszerűsített bejelentésben, de pénzt kapsz érte. A másik hogy 2 szakmát ingyen tanulhatsz a Szakképzési Centrumokon keresztül iskolarendszerben. 25 éves korodig mehetsz nappalira vagy estire, 25 felett csak estire. Ugyanúgy jár a diákigazolvány az utazási kedvezmények. Szedd össze magad jelentkezz egy ilyenre, mellette meg csak találsz valami munkát.
2019. ápr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!