Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek bunkó voltam az...

Szerintetek bunkó voltam az öregnénivel?

Figyelt kérdés
Az utcán sétáltam és egy buszmegállónál megszólított egy öreg néni hogy maradjak ott és nézzem mikor jön a busza. Megnéztem neki a menetrendet, hogy még 20 perc amíg jön. Mondta hogy ő nem erre gondolt, ő is tudja mikor ér ide, hanem várjam meg és szóljak ha megjött a busza. Mondtam hogy most nem érek rá, mennem kell, viszlát. Erre megkaptam tőle a bunkó jelzőt. Igaza volt?
2019. ápr. 19. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Mármint most konkrétan azt várta el tőled a vénasszony hogy ott dekkolj neki 20 percet és figyeld a szaros buszát? majd pedig lebunkóz

Szerintem nyilván való hogy ki is a bunkó a kérdésben.

2019. ápr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy voltál bunkó. Menjen már a fenébe!

Ha rossz a szeme, akkor kérdezze meg az aktuálisan mellette állót, hogy "kérem segítsen, ez a 20-as jártat?" De még a nyitott ajtónál a sofőrt is megkérdezheti felszállás előtt, hogy jó buszra száll-e. "Ez a busz viszen Budára?"

Felejtsd el. Hülyék voltak is meg lesznek is.

2019. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Jól értem, hogy azt várta tőled, hogy állj ott addig, amíg fel nem száll a jó buszra?? Ilyen van? Nem térek napirendre!
2019. ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Hàt ez durva ha nem kamu a kérdés. Nem te voltàl bunkó hanem az öregasszony. Én se maradnék ott vele 20 percet.
2019. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunkó.
2019. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!