Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan csúnyácskább férfiak...

Az olyan csúnyácskább férfiak akik csak a topmodell alakú nőket veszik észre, miért sértődnek meg azon hogy a nagyon jó csajok nagyon jó pasit akarnak maguknak?

Figyelt kérdés

De komolyan

Ők bezzeg rá se néznek az átlagos vagy a hozzájuk való csunyacskább csajokra


2019. ápr. 20. 17:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Mert jogukban áll és mert ba$$za a csőrüket.

Nem tudom hogy ezt kell e ragozni, rájuk tör az irigység (többé-kevésbé jogosan) hogy van a bömbis hülyegyerek aki full bunkó, de gazdag apuci ő meg nagyranőtt (egyik se az ő érdeme) és ott virít mellette a 10/10 csaj, neked meg a törszülött pofáddal, mindenért meg kell dolgoznod, és még csak dögös nőd se lehet (vagy legalábbis bazinagy hátrányból indulsz).

9-es voltam.

2019. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"A csúnya férfiak miért kerik ki maguknak ha a hozzájuk képest jóval magasabb szintet megütő nő nem őket válassza??"

Milyen szintekről beszélsz? A "jónőségnek", "jóférfiságnak" nincs valami univerzális skálája. Ha valakit én vonzónak találok, őt lehet hogy te nem, vagy fordítva. Az ízlés kultúránként, koronként és egyénenként is teljesen változó.

2019. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12# persze a szépség relatív de azért ugye érezzük hogy pl molnár krisztian youtubeos es palvin barbi mondjuk nem egy szint
2019. ápr. 20. 18:08
 14/24 anonim ***** válasza:
57%

Mert lehet, hogy ők jó pasinak látják/gondolják magukat akikhez passzol egy szép nő.

Amikor pedig valaki elhajtja őket az bántja az önérzetüket.


Ugyanakkor ez bárkire igaz lehet, mert senki nem szereti a visszautasítást.

2019. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%
Ja Molnár Krisztiánnál esélye se lenne egy holmi Palvin Barbarának, Már attól megtisztelve kellene éreznie magát ennek a Barbikának hogy egy mondatban szerepelhet a szépséges Krisztiánnal.
2019. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem. :D a csúnyább pasik bomba nőkre vágynak, de hát sajnos ha egy nő csúnya, sokkal nehezebben talál párt magának. (Pl én nem vágyom egy huuu de helyes pasira, még is a csunyácskább pasiknak sem kellek, pedig nem vagyok bűn ronda, csak nem egy bomba jó csaj.)
2019. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%

Nem biztos, hogy ez így 100%ban igaz #16.

Simán lehet, hogy csak nem mernek megszólítani.

Vannak azok akik minden gond nélkül odamennek egy lányhoz és már csapják is nekik a szelet, illetve vannak akik nem nagyon mernek nyitni a másik felé mert félnek.

2019. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Röviden tömören. Pénz beszél, kutya ugat.

Ha érted oké, ha nem ugyis oké...

2019. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, amiért a csúnyácska vagy átlagos nők is csak a jópasikat veszik észre és sértve vannak, ha az a jó pasi mást választ, mondjuk egy jobb nőt.
2019. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%

Én értem a kérdést kérdező, de ezt én elég ritka jelenségnek tartom amit leírtál. A legtöbb felnőtt ember képes elfogadni, hogy mindenkinek más az ízlése, mások az elvárásai és nem mindenki épp őket akarja, az általad leírt személyek ezt nem látják be különféle okok miatt, lehet ez szellemi visszamaradottság vagy szimpla egoizmusnak/nárcisztikus személyeségnek köszönhető dolog is.


Olyan viszont nincs, hogy "hozzájuk való", én magamat átlagosnak mondanám külső adottságokat illetően, mégis szinte minden exem "felsőbb kategória" volt, mert akkor is volt egy számomra ideális külső, ami alá nem mentem, és nekik is, csak az ő standardjük vagy lejjebb volt mint az enyém, vagy én voltam az elképzelt Adonisz a fejükben. Mindenki másra vágyik, ezt neked is és azoknak is akiket szidsz be kellene látnotok.

2019. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!