Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a kamionosokról?

Mi a véleményed a kamionosokról?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 21. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Türhők
2019. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Sok jóképű, fiatal srác kamionozik. :)


Átlagemberek ők is, akárcsak én, vagy te. Persze vannak előítéletek velük szemben, de java részükre ezek alaptalanok.

2019. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rokonaim, ismerőseim, barátaim is kamionosok. Nincs velük semmi gond, ők is emberek.

Vannak bunkók is közöttük, de ha bankárok, vagy ügyvédek, vagy mosógépszerelők lennének, akkor is ilyenek volnának.

Talán azért türelmetlenebbek, mert nehéz napi 8-10 órán át a forgalomban lenni, sokszor kell nem csak saját magukra, de másokra is figyelniük. Én is morocsabb lennék 1-1 nap után szerintem :)

2019. ápr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

A mai napig nagyon hálás vagyok nekik, egyszer még a GPS-éra elején kiderült, hogy teljesen hibás a GPS-re telepített térép, éjjel Németországban eltévedve találtuk magunkat. Kórházba tartottunk egy kinti rokonhoz, kellett volna a GPS. Benzinkúton térképek elfogyva, segíteni senki sem tud, még a rendőrök se.

Magyar kamionkonvoj mentett meg minket, betársultunk és kivezettek egy megbeszélt városig, majd ott 4 kamionos összebújva rajzolt nekünk egy térképet. Komolyan mondom, sírni tudtam volna a meghatottságtól, hatalmas segítség volt, odaértünk a beteg rokonhoz, hazafelé is megtaláltuk az utunkat, hála nekik.

2019. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nincs bajom velük, hasznos a munkájuk is és nem könnyű meló.

De azokat nagyon elìtélem, akik nem tartják be a közlekedési szabályokat (àthajtanak a piroson, rá a zebràra, nem megfelelő műszaki állapotú járművet vezetnek, kb elalszanak vezetés közben, radhuzzak a kormányt stb). De ilyen minden autós között van, csak kaminosoknàl még veszélyesebb. Egyszer sétáltam át a zöld zebràn egy babakocsis ismerősömmel. A kamion a neki piroson hajtott át, pár centin múlt az életünk. De tisztában vagyok vele, hogy ez a kis szazalek..

Én nem örülnék amúgy, ha kamionos lenne a családban, nem egészséges heteket a családtól távol tölteni.

2019. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően semmi, mivel kamionos és kamionos között is van különbség. Sőt, még ugyanazon ember döntései között is. De összességében azt vettem észre, hogy a kamionosok nagy része figyelemmel vezet és előzékeny, még biciklisként is ezt tapasztaltam.


Ellenben a BKV buszsofőrökkel, igaz ott eléggé felhígult a "mezőny". Még egymást is letolják az útról...

2019. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális és bunkó kamionosok is. Állandó hajtásban vannak, hogy időben a lerakóhoz érjenek, de hasonlóan erős az összefogás, mint a motorosoknál. Egy biztos: ha nem lenne kamionos, összedőlne a kereskedelem, és nem tudnád megvenni a kenyeret a boltban.
2019. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A többség normális, a románok, törökök stb pedig alja népség
2019. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A többség jó fej, együttműködőek, óvatosak.
2019. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
a török aljanép lenne? LOL, te mekkora egy retardált majom vagy, látszik hogy török közelében még életedben nem jártál, csak a sztereotípiákból építkezel... a török (kamionos) 1000x normálisabb az összes keleti suttyó (magyarokat is beleértve) közül. A lengyelek az aljanép inkább, de főleg azért mert iszonyat sokan vannak, mindenhol van belőlük és azt hiszik hogy ezért ők a királyok...
2019. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!