Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen? Mi a célja?

Miért ilyen? Mi a célja?

Figyelt kérdés

Van egy 26 éves nő, akit két hónapja ismerek.

Találkoztunk párszor, de már 3 hete nem találkoztunk. Mindig akad oka lemondani, elvetni az ötletet. Mégis keres, ír. Elmondja mit csinál, mesél a napjáról, arról, ami aggasztja. Mondtam neki, hogy akkor teljesen vessük el a lehetőségét is a találkozásnak, hogy akkor eszembe ne jusson akarni, de erre meg azt kiakadt, hogy ha nem akarok vele beszélgetni, akkor azt mondjam. Mert azt is megkérdeztem, hogy miért keres mégis? És azt kérdezte hogy nem lehetne, hogy ne mindent mondjunk ki? Nem értem... néha úgy érzen, hogy szórakozik, játszadozik... de akkor miért meséli el a napját? Miért ír, ha hazaért? Miért marad fent, hogy beszéljünk?


(Én is lány vagyok, ő leszbikus, én biszex)


2019. ápr. 21. 10:05
 1/1 _ovodas_ válasza:
Nem lehet ,hogy szégyelli ,hogy leszbikus?Mert ha egyszer találkoztok akkor úgy se történik semmi ,de minnél többször találkoztok annál nagyobb esély van arra hogy csokolóztok,fogjátok egymás kezét stb.
2019. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!