Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek milyen célja, céljai...

Kinek milyen célja, céljai vannak?

Figyelt kérdés
Kisebb vs nagyobb.
2019. márc. 10. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Meggazdagodás, életem szerelmének megtalálása.
2019. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Túlélés -> egy kedvelhető élet megteremtése, anyagi biztonság és béke. Nem vágyom másra, csak arra hogy nyugodt gondtalan életet élhessek.
2019. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Jelenleg az, hogy kamatoztassam végre azon tudásomat, amit nemrég megszereztem.
2019. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Leginkább az, hogy végre programozó lehessek (NEM egyetemen tanulom). Számos oka van annak, hogy ezt előre veszem.


Szeretnék gyógyulni (lelkileg, idegileg), szeretnék pszichológushoz járni (ami irtó megterhelő lesz számomra, de muszáj és hiszem, hogy használni fog, ha lesz lelkierőm végigcsinálni).

Ha majd nem tanulással töltöm minden időmet, akkor szeretnék legalább kétszer annyit sportolni, mint most.

Szeretnék sokat-sokat főzni és fotózni - előbbihez több tehetségem van szerintem, de mindkettővel szeretnék majd foglalkozni. Csak először legyen egy szerethető munkahelyem, el tudjak indítani egy karriert, ne könnyen helyettesíthető, biorobot munkákat tudjak csak váltogatni...


Szeretnék új embereket megismerni, akár hobbin keresztül.


Ja, meg szeretnék többet adni a külsőmre. Már az öltözködés és a hajviselet terén haladok. Én amúgy olyan vagyok, aki sportos, kényelmes ruhákat hord, tesz a divatra, nem sminkel, tesz a frizurájára... Nos, az öltözködésem sokat javult, tenni kell a többiért is.


Ha majd lelkileg jobban leszek, akkor... hát, jó lenne végre ismét ismerkedni, 3 év szingli-lét után.


N

2019. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
93%
Doktori, saját ház és kutyák/cicák befogadása.
2019. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Rövidtávon haza szeretnék jutni valahogy.

Hosszú távon feleség ház gyerek.

Jelenleg minden olyan reménytelennek tűnik😔

2019. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Én nekem nincsenek céljaim,sosem voltak.
2019. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Szeretnék Pesten egy megfizethető, de nem putri albérletet találni.
2019. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Munka: Végre megkapni az a levegőben lógó vezetői pozíciót

Lakhatás: A lakásom megtartása mellett (kiadás, mint passzív jövedelem), kertes házba költözni.

Hobbi: Végre egy komolyabb hobbiautót tartani (Akár a mostanit, vagy egy másikat. Esetleges cégautó érkezése mellett (Nyilván erősen összefügg az első ponttal)

Magánélet: Na ezt leírni sem tudom, annyira kilátástalan.

2019. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy sokatoknak van célja, ennek nagyon de nagyon örülünk :-) akinek pedig nincs az kezdjen el keresni,anélkül leginkább csak szenvedünk,mindenkinek sok sikert kívánok, senki sem becsülje le magát,bármire képesek vagyunk csak el kell hinnünk, tenni kell érte és nem szabad feladni,bizonyítsuk be magunknak hogy igen is képesek vagyunk rá, nem másoknak kell hogy meg feleleljünk ha nem magunknak,amit az ember egyszer a fejébe vesz az biztos hogy előbb utóbb sikerülni fog ebben nagyon is biztos vagyok,legyetek boldogok,örüljetek aminek csak lehet, élvezzék az életet, próbáljátok ki nagyon sok dolgot, ne féljetek semmitől,nincs veszíteni valótok,hajrá :-)
2019. márc. 11. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!