Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokhatnék le arról...

Hogyan szokhatnék le arról hogy más nőkben mindig azt nézem miben néznek ki jobban nálam?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem magamon hogy azt csinálom,hogy más nőkben azt keresem miben néznek ki jobban nálam és aztán mindig rosszul érzem magam, mivel mindig találok valami jobbat bennük. A barátom 7 évvel idősebb mint én, és sokat viccelődik azzal hogy más lány jól néz ki. Ha megsértődök aztmondja csak viccel,de nekem ez nagyon rosszul esik. Én nem mondanám magam csúnyának, vékony, többek szerint szép làny vagyok.

A fő kérdésem viszont,hogy hogyan elégedhetnék meg magammal, és hogyan fejezhetném be azt hogy másokhoz hasonlítom magam?

Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat számít!


2019. ápr. 22. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a pasidat!
2019. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg egy számodra állítólag fontos embertől folyamatosan ezt kapod, addig sehogy.

Elve hogy lehet együtt lenni egy ekkora idiótával?!


Harmadrészt, ugyanilyen vagyok, csak férfiban, baromira önbizalomromboló ez a hozzáállás, de még nem jöttem rá pontosan, hogyan is lehetne változtatni rajta.


Neked könnyű, ha valóban jól nézel ki, akkor pusztán el kell hagynod azt a s/ggfejet és megoldódott a problémád szerintem

2019. ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fura, hogy a barátod "ezzel viccel", lehet családjában látott hasonlót anno, nem tudom. Őszintén próbáltad vele megbeszélni, hogy ez mennyire fáj számodra? (nem tudom, pontosan mit takar a megsértődés). Gondolom, ez generálja benned az összehasonlítási kényszert, hogy aki szeret, nőként tekint rád, pont ő mond ilyeneket...
2019. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
műttesd át magad férfivá
2019. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A saját értékedet néz, figyeld: mit tudsz, miben vagy jártas, ellenben mi az, ami változást, fejlesztést igényel magadban, és erre törekedj, hogy fejleszd magadat, illetve a tudásodat kamatoztad, használd ki.
2019. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!