Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a mai fiatalok...

Mi a véleményed a mai fiatalokról?

Figyelt kérdés
17/F

2019. ápr. 22. 11:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nincs velük semmi gond, szerintem a legtöbb elég okos, valóban magasabbra nőnek.

Azt viszont sajnálom, hogy a média kimosta a legtöbb agyát és elhiszik, hogy Magyarország mekkora szar hely és semmi lehetőség nincs.

2019. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy minden rövid, negatív komment le van pontozva, a hosszú válaszon meg nincs értékelés, mert gondolom el sem olvassa senki...


És kb. meg is érkeztünk, felületesség, minden azonnal kell, erőfeszítés nélkül hulljon az ölükbe.

Az elfogadás meg addig működik, hogy minden elfogadott és támogatandó, ami valamilyen, már létező dolog ellen irányul (oktatás, törvények, szabályok, idősebbek nézőpontja stb stb), ellenben egymással és az emberekkel szemben (még kortársaikkal szemben is) végtelenül érzéketlenek, kirekesztők, előítéletesek.

2019. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12-es. Ez nem a fiatalok sajátossága, hanem a korunké. Amit te mondasz, azt a 40-es kollégáimon is tapasztalom.
2019. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Lusták, elkényeztetettek, nagyképűek, meg fegyelmezetlenebbek."


Ez meg egy jó nagy általánosítás. Egészen biztos vagyok benne, hogy az 50 évvel ezelőtti fiatalok között is voltak ilyen gyerekek és abban is biztos vagyok, hogy a mai fiatalok között is vannak olyanok akik nem ilyenek.

2019. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#13: Nyilván nem egyik pillanatról a másikra jönnek ezek a dolgok.

De a most 18-22 évesek korosztályában ez sokkal durvábban jelen van, mint 20 évvel idősebbeknél


#12

2019. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Az egész világon jelen van a felszínesség, nem tudom te milyen közegben mozogsz, hogy te azt tapasztalod, amit. Vagy hogy mennyire látsz át az embereken egyáltalán.
2019. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Amikor gyerek voltam, akkor az akkori 13-20 éveseket nem érdekelt semmi, lusták voltak, ittak, drogoztak, már 14 évesen össze-vissza szeretkeztek stb.

Amikor tini voltak, akkor az én generációmat nem érdekelt semmi, lusták voltunk, ittunk, stb stb...

A mostani fiatalokat nem érdekel semmi, csak isznak stb stb...


Szóval hülyeség ez a "mai fiatalozás". Nagymamám állítja, hogy ő amikor fiatal volt, akkor járt iskolába x évig, ott ha valaki nagy szájú volt azt elverte a tanár, szünidőben munka volt a földeken (vasárnap meg templom), iskola befejeztével meg munka, 18 évesen házasság, utána meg 3 gyerek. Azért csak-csak működött a faluban akkor is kocsma, meg a szénakazalban a házak mögött is tuti történtek csibész dolgok, de valóban kevesebb lehetőség volt "zülleni". (Tehát nem az emberek voltak jobbak, a lehetőség volt kevesebb!) Viszont az a generáció (bár nagymamámnak személyesen nem hiszem hogy sok köze lett volna ehhez) zsidókat lőtt a Dunába, vagy III/III-as ügynökök voltak az ÁVH-nál, szóval a mostani öregek se mind kisangyalok, sőt...


Szóval kedves kérdező, ezzel nem bátorítani akarlak a "züllésre", csak azt mondom, hogy nem új dolog. És mindig is voltak és lesznek olyanok, akik nem vesznek ebben részt, te döntésed!

2019. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én imádom a Gen Z mentalitását. Sokkal nyitottabbak, sokkal lazábbak, mint akár csak az én korosztályom, pedig eléggé a határon egyensúlyozok az Y és a Z között. Szerintem király dolog most fiatalnak lenni.
2019. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!