Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kell engem mindig azzal...

Mit kell engem mindig azzal cseszegetni, hogy nem járok temploma? 18/f

Figyelt kérdés

Itthon mindenki jár, nagyiék, anyuék, bátyám...

Engem ez egyszerűen nem érdekel, nekem a logikus gondolkodása nem férnek bele azok a dolgok, a legtöbb dolog totál elképzelhetetlen (pl Noé meg az özönvíz... persze jött a nagy víz de ő épített hajót és megmentett minden állatot...)


Egyszerűen engem ez nem érdekel, nem húz, én abban hiszek ami bizonyítva van/bizonyítható.


Itthon is folyton ezt hallgatom, rokonoktól is, mindenki azt hajtogatja hogy miért nem járok szépen mint a többiek, heti 1 vasárnapot kibírok reggel 8-tól fél 10-ig...



2019. ápr. 22. 19:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ebbe igazad van én is így vagyok vele, de hallgass rájuk. Senki se tudja, de lehet hogy létezik és ép mérgesen néz ránk. Én is abban hiszek ami bizonyítva van vagy bizonyítható. A te döntésed hogy minden héten mész vagy nem.
2019. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A vallás nem pusztán arról szól, hogy jársz-e templomba vagy nem. Ha befogadod és magadénak vallod, akkor az életed részévé válik. Egy átlagos hétköznapon, bármikor, mindig benne lesz abban, ha szeretettel fordulsz valaki felé, ha nem hagyod, hogy felülkerekedjenek rajtad a nehézségek, mert tudod, hogy a hited megerősít téged. Mert van kapaszkodód az életben. Az ilyen egészen apró dolgokban is megnyilvánulhat a hit. A gondolkodásunkban. Nem feltétlenül a formai dolgokban.
2019. máj. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

És lehet, hogy a családod kényszerítene, de Isten nem. Szabad akarata van minden embernek. Ha nem mész, hát nem.

De ő szeretettel vár. Mindig vár. Ha egyszer mégis úgy döntenél, hogy meg szeretnéd ismerni. :) De még egyszer mondom, ő sosem kényszerítene. A családod sajnos rosszul kezeli a dolgot, de biztosan nem akarnak rosszat, csak megosztani veled azt, amit ők fontosnak tartanak. Egyébként a katolikus egyház sem olyan, hogy a hívők lenézzenek azért, merr nem jársz templomba. Ha nem, akkor elfogadják a döntésedet, ha pedig mész, akkor nagyon örülnek,és szívesen fogadnak. És nagyon jó érzés egy ilyen elfogadó közösséghez tartozni. :)

2019. máj. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Mindenesetre remélem, hogy sikerül rendezni a témát a családoddal. Nem lehet kellemes, hogy emiatt feszültség van köztetek, de biztosan megértik majd, hogy ez az erőszakoskodás nem éppen a legjobb dolog. Talán érdemes lenne leülni velük, és megbeszélni mindannyiótok szemszögét,hogy nekik ez miért jelentene ilyen sokat, és hogy neked miért jelent problémát. Bízzunk benne, hogy megoldódik :)


(Igen, még mindig a legutóbbi válaszoló voltam, lassan már egy külön oldal lesz csak az én válaszaimból XD)

2019. máj. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!