Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki megfázás miatt elmegy...

Aki megfázás miatt elmegy orvoshoz, azt mivel szokták cseszegetni a legtöbb munkahelyen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért cseszegetnék? Én pl. 1 hétnél tovább tartó megfázásnál orvoshoz megyek mert szívműtétem volt gyerekként, és az összes ilyet ki kell vizsgálni.
2014. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Nézd, a kezem alatt 120 ember dolgozik (oké, most gyeden vagyok). Soha senkit nem piszkáltam azért, ha betegen orvoshoz ment, sőt.

Én ha láttam valakin, hogy ntáhás, köhög, 1-2 nap alatt túl lesz rajta, bizony biztattam, hogy maradjon otthon, nem kell táppénz, de ne fertőzze a többieket, mert akkor nézegethetek utána egy hétig.

2014. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még én sem tapasztaltam ilyet, bár biztosan vannak olyan emberek, akik lepuhányozzák a kollégát és poénkodnak rajta, ha elmegy betegállományba ( inkább a pasikra lehet jellemző szerintem). Amúgy én utálom, ha valaki a közvetlen környezetemben köhög, tüsszög, összefogdos mindent, az sem baj, ha emiatt nekem több a melóm, túlzottan hipochonder vagyok.
2014. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmivel. ugyanis a kollégák bent húzzák az igát, addig én itthon fekszem betegen. Egyikünk se látja a másik felet.
2014. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!