Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alapvetően ennyire érdektelene...

Alapvetően ennyire érdektelenek lennének az emberek?

Figyelt kérdés
Én mindig megörülök ha találok valakit akinek hasonló érdeklődési köre van mint nekem, és ha ezzel kapcsolatban ráírok szinte sosem kapok választ pedig lenne közös téma. És ezt még az ismerkedős oldalakon is gyakran tapasztalom.

2019. ápr. 22. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindenki akar vadidegen emberekkel beszélgetni csak mert van egy-két közös érdeklődési körötök. Van, aki zaklatásnak veszi, van, aki nem gyűjt ismerősöket...stb.
2019. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos ez a helyzet. Nyilván vannak kivételek, de rettentően kevéssel találkoztam. De nemcsak azonos érdeklődésűeknél, hanem 'átlagembereknél' is ugyanez a helyzet. Nem érdeklődnek. Pedig nagyon általános témákat hozok fel. Vagy én kérdezek, írok, vagy nagyrészt hallgatás van.
2019. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy sokan hátsó szándékot feltételeznek. De mint mondtam még konkrét ismerkedős oldalakon sem szoktak nyitottak lenni a beszélgetésre.
2019. ápr. 22. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerkedős oldalon mindenki olyannal beszélget, aki számára szimpatikus és jobb esetben kapcsolatot is szeretne vele. Minek fecsérelje az idejét olyanra, aki nem jön be számára?
2019. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De odáig el sem jutunk hogy ez kiderüljön, csak annyit tud rólam hogy hogy ugyanaz a ritka hobbim vagy érdeklődési köröm van mint neki.
2019. ápr. 22. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Én ellentétes nemű személlyel szeretek/szeretnék beszélgetni, de rendszerint ez nem jön össze. Az mindenesetre szerintem jó, hogy próbálsz hasonló érdeklődési körrel rendelkező személyekkel kapcsolatot kiépíteni, de sajna a mai emberek egy része zárkózott, és így gondolom nehéz. Nem mindenki akar nyitni a másik felé.
2019. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!