Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nincs párom meg gyerekem,...

Ha nincs párom meg gyerekem, akkor már semmiről sem lehet beszélni velem?

Figyelt kérdés

Munkahelyen nagyon ezt látom

Szinte senki hozzám sem szól magától mert csak erről tudnak beszélni egymással,nekem meg ugye se pár,se gyerek

Gyereket nem is akarok,de ennek ellenére azt már megkaptam párszor h illő lenne már gyereket szülnöm...persze pár nélkül ugye?

Annyi témáról szivesen beszelgetnek

Sok hobbim van sok minden erdekel a nagyvilagbol de megis mindig csak a par meg a gyerek

Ja meg a nyugdij idosebb kollegaknal

Mit tehetnék?


2019. ápr. 23. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess másokkal, ismerkedj tágabb körben, ne csak a munkahelyen. Nekem van párom, házasok vagyunk, főleg az idősebbek mindig a gyerekkel zaklatnak. Pedig mi tudjuk, hogy miért toljuk későbbre, oka van, de nem értik meg.
2019. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokan beleesnek abba a hibába, hogy miután gyerekük lesz, csak a családról-gyerekről tudnak beszélgetni és másról már nem szól a téma, családosokkal járnak össze, gyerekek együtt játszanak, játszótérre mennek, stb... Ha munkahelyen is több ilyen ember van akkokr ezt ott is tudják témaként megbeszélni.

Nem hiszem, hogy a hiba benned lenne...

2019. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokan ilyenek, de te ki lógsz a sorból ami szerintem jó, egy idő után már unalmas, járj el különböző helyekre és ismerkedj ott, hobbi célból is lehet, szerintem ott fogsz találkozni olyan emberekkel akivel tudsz sok minden másra beszélni, kitartás.
2019. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát más életszakaszban vagy mint a kollégáid, így nincs közös témátok. Ők unalmasak, mert csőlátásuk csak ezt a kisemberes mindennapjaimban gyerek meg pár témát látják, te meg nem vagy "lég felnőtt" az ő szmeükben, hisz hol van az hogy tartasz valahol? Nagyon ragaszkodsz ehhez a munkahelyhez?
2019. ápr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!