Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő nem szereti, ha...

Ha egy nő nem szereti, ha dicsérem a kinézetét akkor nem vagyok neki szimpatikus vagy valami egyéb oka van?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szép, igaz van rajta felesleg meg nem tökéletes, nem is sminkeli magát csak nagyon ritkán láttam kisminkelve... de szerintem így szép ahogy van

2019. ápr. 23. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mi az oka, de ha nem szereti, akkor ne dicsérd. Ennyi.
2019. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány
2019. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet önbizalomhiány. Vagy csak egyszerűen nem szokott hozzá a dicsérethez és kellemetlenül érzi magát.
2019. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy senki nem kérdezett rá, honnan ismered. Ha jó barátok vagytok vagy ha mondjuk random évfolyamtárs/munkatárs, azért nem mindegy. Utóbbi eléggé creepy.
2019. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet egy egész rakás oka, igen akár még az is hogy nem szereti h anőként nézel rá, d elehet önbizalomhiány is, de lehet az is hogy nem tudja jól fogadni a dícséretet, és kényelmetlenül érzi magát.
2019. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet erzi hogy tetszik neked, viszont te nem jossz be neki es emiatt zavarja. Most ezt nem bunkosagbol mondom.
2019. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erősen önbizalomhiányos nőként válaszolok:

Ha párom mondja: nagyon örülök neki, jól esik, s feldobja a napom

Barát: szintén jólesik, megköszönöm de azért elsőre az a reakcióm, hogy “ugyan hagyjuk már!”

Munkatárs: zavarba jövök, nem tudom eldönteni viccelnek-e vagy hogy meg akarnak szivatni, esetleg egy ilyen “dícsérettel” akarnak beszólni(?)

Ismerős: szinten zavarba jövök, kellemetlenebb, mint ha egy munkatárs mondaná, jobb szeretem ha egy ismerős nem mondd semmit(se rosszat, se jót a külsőmre)

Idegen: próbálom meg sem hallani, ha egy idegen megdícsér(volt már rá példa) de mikor már messzebb járok, elgondolkodom, hogy annyira csak nem nézek ki rosszul, ha egy idegen megdícsért, utólag semleges/pozitív élménynek szoktam elkönyvelni

2019. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!