Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INTJ-ék, hogy találtatok meg...

INTJ-ék, hogy találtatok meg az igazit?

Figyelt kérdés
Megfigyelést és pszihologiát alkalmaztatok?

2019. ápr. 25. 12:19
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Marmint a tudatalattim választ párt neked, de most mennyi az esély , hogy a lány is tudatalatt engem választott?
2019. ápr. 25. 12:22
 2/22 anonim ***** válasza:
39%

Ha összejöttök, megtörtént.

Kicsit komplexebb vagyok szimpla intjségnel, de mondhatni, hogy igen, megnéztem milyen s úgy döntöttem, megéri vele.

2019. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy az oldal felhasználói közt sokan olyan problémákkal küzdenek, hogy még "átlag emberként" sem találnak akármilyen társat, nem hogy az igazit. Az ilyen "intj"-k meg pláne nem.
2019. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Biztatóak a szavaid 3-as.
2019. ápr. 25. 13:06
 5/22 anonim ***** válasza:

Sehol.

Bár nem is erőlködöm különösképp hogy találjak valakit.


23/F/INTJ

2019. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%

Nehogy elhiggyétek már ezeket a 4 betűs f..szságokat.


Tudatalatti párválasztás :'D


Egy normális pszichológus/pszichiáter sem használja ezeket, de tökéletes arra hogy az internet áltudományos bugyraiban terjedjen.


Ugyanakkor jó kifogás lehet az önnön hibáinkra.

2019. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6#

te miről beszélsz?

Ha nem vagy járatos a témában , hogy hogyan is müködik az agy akkor ne itt prédikálj , hanem a kocsmában a többi részek hülye között.

Hogy lenne már az agykutatás áltudomány?

Indokold meg.

Ha nem tudsz ellen érveket felhozni, csak még ostobának fogsz tünni.

2019. ápr. 25. 15:13
 8/22 anonim ***** válasza:

Én elvileg INTJ vagyok (eddig 3x töltöttem ki a tesztet, több hónap eltéréssel az egyes időpontok között és minden alkalommal INTJ jött ki, szóval szerintem rám foghatjuk, hogy az lennék), de nem igazán értem ezt a megfigyelés és pszichológiás dolgot :D

Hogy a kérdésre is válaszoljak, úgy érzem, már megtaláltam az igazit, mégpedig tök véletlenül, ezen az oldalon. Válaszoltam egy kérdésre egy olyan kategóriában, amit amúgy nem szoktam látogatni, csak akkor valahogy odakeveredtem, ő meg rám írt privátban, elkezdtünk beszélgetni és kiderült, egy városban is lakunk, stb. De végül nem lett belőle semmi komoly, mert neki mint kiderült, nem én vagyok az igazija. :/ Azóta sajna nem találkoztam hozzá fogható emberrel.

2019. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

# 7 "Indokold meg.


Ha nem tudsz ellen érveket felhozni, csak még ostobának fogsz tünni."


Valahogy te tűnsz ostobának, mert megvolt indokolva, ezt meg nem vetted figyelembe.


A fenti válasz azt feltételezi, hogy internetről szedted ezt, nem pedig pszichológus által leírt eredmény.

2019. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9#


Az nem indok, csak feltételezés.

Mert hogy te úgy gondolod attól még nem lesz valós.

Ajánlom kérdezd meg a pszihológusodat és járj sűrűbben.

2019. ápr. 25. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!