Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INTJ-ék, hogy találtatok meg...

INTJ-ék, hogy találtatok meg az igazit?

Figyelt kérdés
Megfigyelést és pszihologiát alkalmaztatok?

2019. ápr. 25. 12:19
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

velem egy pszicholus toltetett ki ilyen tesztet, ugyan ebbe a kategoriaba sorolt, eloszor hulyesegnek gondoltam, aztan szepen lassan raeszmeltem hogy amugy tenyleg ilyen vagyok. ez 6 eve volt, mar a kerdesekre nem emlekszem aza koori tesztbol, de ma kitoltottem es meg mindig az vagyok... en nem vagyok sem pszichologus sem tudos, de az biztso hogy az emberek ismerik magukat annyira hogy ezeket a teszteket kitoltsek es a valaszokbol egy altalanos leirast kap, hogy milyen o. ehez nem kell orvosnak lenni, ki lehet kovetkeztetni, hogy ha valaki szamara nem fontos hogy o legyen a tarsasag kozeppontja, hanem inkabb magaban jol elvan, az introvertalt. ezek csak kovetkeztetesek. az ember tudatosan tud ezeken valtoztatni ha szeretne, es hajnaldo ebbe energiat fektetni.


Kerdesre valasz: en 9 eve azt hittem megtalaltam az igazit, de sok ev utan ugy mentunk szet, hogy mindkettonknek fajt, de rajottunk hogy csak hatraltatjuk egymast, es nem vagyunk kepesek elore haladni egyutt. en azt mondanam mindkettonkbol a hormonok meg az egyutt toltott ido, kozos tapasztalatok hoztak ki azt, hogy az igazikent tekintettunk a masikra. azota ugy gondolom hogy nincs igazi, akit a sors szant nekunk, mert lehet hogy valakivel nagyon jol kijovunk, aztan valamikor tortenik valami, akar kulso hatasra, akar kapcsolaton belul, ami felboritja az addigi dolgokat, es vagy megoldjak vagy nem. az az “igazi” akivel mindent meg tudtok kozosen oldani, elore viszitek egymast es barmilyen akadaly jon, akarhogy valtozik a szemelyisegetek, kitartotok egymas mellett es szeretitek egymast. ez elore nem megjosolhato. erezheted hogy o az igazi, akar mindketten erezhetetitek ugy, de remelhetoleg hosszu eleteteknlesz, es nem tudhatjatok mi fog tortenni, hogyan fogjatok kezelni a dolgokat, merre valtoztok, szoval ha szeretsz valakit aki viszont szeret, akkor tegy meg erte mindent hogy ez igy maradjon, akkor van a legnagyobb eselye hogy o lesz az igazi (de sajnos a pofaraeseneknis nagyobb igy az eselye... el ekll donteni hogy megeri e) :)

2019. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
INTJ-A 19/l INTJ - T a párom. Elejétől fogva imádtunk együtt beszélgetni.
2019. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!