Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hol, hogyan találtátok meg...

Ti hol, hogyan találtátok meg az igazit? :D

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat ;)

2013. júl. 17. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Röhej, de egy vidéki discoban
2013. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem találtam meg, mindig csak azt hittem.
2013. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltak már szerelmeim, kapcsolataim, de az igazit még sehol. :)
2013. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyik barátnömmel volt együtt.De csak pár napot.Smaciztak aztán ennyi.Megismerkedtünk és elkezdet úgy finoman foglalkozni velem.Kijárt hozzám vidékre 7végén és így szép lassan összejöttünk.
2013. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4/ja és 6éve együtt vagyunk már és az eljegyzés is megvolt.
2013. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Grat ;)
2013. júl. 17. 15:24
 7/7 anonim válasza:
Egyut vagyok a baratnommel mar lassan egy eve. nagyon egymasra talaltunk... egymashibait elfogadjuk es imadjuk a jo tulajdonsagokat. Szinte annyira boldogok vagyunk, h szinte egy ket evet meg ha egyut vagyunk akkor lehetne eskuvo... De megsem hiszem, h o az igazi... Mivel szerintem igazi nem letezik aki egy az egyben tokeletes... csak ha egyut vagyunk akkor boldogok vagyun stb... Soha nem az igazit keresem, hanem a jo tulajdonsagokat.. utanna tobbi az jon magatol ! [ Egyebkent, o talalt ram elosszor... Meg latta a tablomat, es rovid idon belul ossze futottunk egy buliban.. a tobbi mar egy masik sztori :D ]
2013. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!