Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők! Ti hány éves korotokban...

Hívők! Ti hány éves korotokban találtátok/ismertétek meg az igazit?

Figyelt kérdés

Tehát mikor alakult ki egy komoly párkapcsolatotok úgy,hogy egyből tudtak ,hogy ez csak is Istentől van.

Első sorban hit gyülekezeti tagoktól szeretnék választ.



2017. márc. 13. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
hát én nem hit gyülekezetes vagyok, de 15 évesen jöttem össze a párommal, aki jelenleg már 2 éve a férjem.
2017. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ez dicséretes :) Sok boldogságot.

Várom még a válaszokat.

2017. márc. 13. 20:42
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Elárulod milyen az a szeretet, ami Istentől van és mi az ami nem? És miköze a párkapcsolathoz?

Én nem találtam meg soha. Tudod miért? Mert amennyire egoista vagyok, annyira nem vagyok önző.

A szerelmed a másik a feled. Ehhez nem Isten tudat kell, hanem a másik ember szeretete, a vele való szoros lelki kapocs.

2017. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Valóban egy másik fél szeretete is kell ehez ,azonban több nővel ki lehet alakítani egy bensőségesebb lelki viszonyt de csak 1 lány van akinél ez a legmélyebb lehet és ez kölcsönösen is igaz legyen és ,hogy ezt a személyt megtaláljuk több milliárd ember közül ahoz Isten kegyelme kell.

Mellesleg a gyermekeinket is eltervezte Isten ,ezért is nagyon fontos ,hogy jó párt válasszunk ,hogy Isten akarata végbe menjen.

2017. márc. 13. 22:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért, van ami nem Isten akarata?
2017. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen
2017. márc. 13. 22:37
 7/15 anonim ***** válasza:
És ha én azt mondom neki, hogy legyen meg az akarata, az ő akarata lesz meg velem?
2017. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez a hitedtől függ illetve,hogy ujjászülettél e Jézusban Krisztusban.

Ha igen es a hited is a helyén van akkor biztosíthatlak,hogy veled lesz az akarata:).


Viszont ,ha még nem tértél meg,akkor add át a terheidet és szüles ujjá :).

2017. márc. 13. 22:45
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

"hát én nem hit gyülekezetes vagyok, de 15 évesen jöttem össze a párommal, aki jelenleg már 2 éve a férjem."


Nem félsz, hogy a pokolra kerülsz? Én hívő vagyok, de úgy tudtam 18 év alatt nem jöhetsz össze senkivel, és nem is közösülhettek.

2017. márc. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
miért kerülnék a pokolra amiatt, mert 15 évesen megismertem életem párját? :D és attó, hogy elkezdtünk járni, még nem feküdtünk le.
2017. márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!