Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben különbözik a lányok és...

Miben különbözik a lányok és a fiúk írása?

Figyelt kérdés
Engem itt az oldalon, ha nem írom a nemem, szinte mindig nőnek néznek, pedig férfi vagyok.
2019. ápr. 28. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez a kérdés engem is foglalkoztat, csak ennél kicsit bonyolultabban akartam feltenni.

De amúgy dettó, csak fordítva. (Nem, mintha zavarna, sőt - kifejezetten örülök neki.)

2019. ápr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
engem is mindig nonek neznek, pedig ferfi vagyok. semmiben sem kulonbozik, csak, ha nem rakod ki, h F akkor marad egy kis remeny arra, h lany vagy es rad lehet irni.
2019. ápr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Tudja bánat, de talán a szóhasználatban lehet valami.
2019. ápr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Hirtelen azt hittem, a kézírásról lesz szó. Mert én például tök szépen írok, mint egy lány. Ami nem baj, inkább kivételes. Amúgy is igényes ember vagyok. 19/f
2019. ápr. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Az első árulkodó különbség a szövegtenger mennyisége. Egy fiú odahány egy átgondolatlan, laza félmondatot, hogy mit akar. (Na vajon mit akar?) Egy lány meg nyolc oldalon keresztül: de, ha, és, mert, viszont, esetleg, de nem is, csak mert... És akkor inkább törli, mert már nem tud kijönni a körmondatból, aztán nekiáll harmadszor újból megfogalmazni még hosszabban...


Vannak kivételek, de amikor kapod a kétszavas meg a másfél oldalas leveleket, akkor 90%-ra biztos lehetsz, kivel állsz szemben. A kivételes százalékoknál meg rendre passzív, queer, transz személyek erősítik tovább ugyanazt a szabályt.

2019. ápr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Részben a szóhasználat, részben pedig hogy milyen kérdésre reagálsz, és ez téveszti meg sokakat.
2019. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, nemrég volt, hogy gyereknevelés témakörben tettem fel egy kérdést, direkt odaírtam hogy F, erre az első kommentelo úgy kezdte, hogy majd ha anya leszek...
2019. ápr. 28. 08:46
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Többször volt már, hogy rám írt lány, azt gondolta fiú vagyok. Sőt még egy-két levélváltásig is, mert nemek nélkül írtam a véleményem. Sokszor, ha így teszek egy-egy kérdés alatt, akkor nem tudják eldönteni, hogy férfi vagy nő vagyok.
2019. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!