Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, mit gondoltok egy...

Lányok, mit gondoltok egy olyan srácról, aki nem szereti a saját nemét és inkább nőuralomról álmodozik?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vágódok be ezzel, de nem is akarok senkinek megfelelni, csak érdekel a másik véleménye, hogy milyen tulajdonságnak gondoljátok, amiket most le fogok írni!

Tehát elég régóta viszolygás fog el a férfiaktól, majdnem utálom őket, de fogalmazzunk úgy: nem szeretem a saját nemem képviselőit. Úgy látom, igazuk van a lányoknak sok mindenben, amikor kritikával illetik a másik nemet. Gyűlölöm az erőszakot és bennem is van félelem a férfiak erőszakosságától. Inkább gyengédségre, kedvességre vágyok. Sokkal jobban szeretem a lányok társaságát.

Sokszor fantáziálok róla, hogy milyen lenne a világ, ha szerepet cserélnének a nemek és nőuralom lenne. Egy barátságban vagy párkapcsolatban is el tudnám képzelni, hogy a női fél vezessen. Ha pedig a nőnek úgy jó, akkor én szívesen maradnék otthon a gyerekkel, mosnék, főznék, vezetném a háztartást, takarítanék. (Ezzel nem a munkát akarom elkerülni.) Sokszor képzeltem el egy magasabb beosztású vezető nőt, cégvezetőt vagy ilyesmit, amolyan irányító típust, aki nem tehetné meg, hogy otthon maradjon a gyerekkel, de erre nem sok férfi kapható, viszont én örülnék egy ilyen helyzetnek, meg amúgy is szeretem a gyerekeket. Ez nem is olyan irreális álmodozás, mert olyan végzettségem van, amivel otthoni munkát is tudnék végezni gyerek mellett.

Azt nagyon gyűlölöm, hogy a nőket bántalmazzák elég sokan egy kapcsolatban, és ez tagadhatatlanul a férfiak sara, bárki bármennyire mentegeti őket.



2019. ápr. 19. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem igazán lennénk egy hullámhosszon, mert én meg lányként vagyok hímsoviniszta. Valamiért mindig is felsőbbrendűnek tekintettem a fiúkat/férfiakat, magam sem teljesen értem, miért.
2019. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk (lányként is) túlzásnak érzem kicsit, hogy nőuralomról fantáziálsz, de az erőszak megvetésével, a gyengédség szeretetével nincs baj, sőt, azzal sem, hogy a hagyományosan nőiesnek tekintett szerepeket jobban a sajátodnak érzed, mint a "férfias" előrenyomulást a versenyszférában.
2019. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként egyetértek az első válaszolóval, egy férfi legyen férfi és ebbe nem tartozik az erőszak. Viszont a kedvesség ne férfiatlan. Szerintem rossz példát láttál kiskorodban a férfiakról, rosszul lettél szocializálva
2019. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Hàt nem tudom, én is eléggé utàlom a férfiakat. Férfi létemre nincsenek baràtaim se. Mindig àllatkodni akarnak meg agresszivak. Meg a legtöbb am is lenézi az ilyeneket mint én mivel csajom se volt még. Szóval ezért is utàlom öket mert belémàllnak. De a nök meg nem szeretnek szóval ennyi. Nekem annyi.
2019. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Ebből számomra az jön le, hogy nagyon fiatal vagy, tán még gyerek, aki nem ismeri a világot.

A nőket meg főképp nem.

Nem minden nő olyan, mint anyukád vagy a nagyi.

Köztük is van ugyanolyan sok buta és rosszindulatú mint a férfiak között, legfeljebb nem farokméregetésben meg izmozásban jelentkezik.

De inkább tíz férfi ellenség, mint egy nő: olyan alattomosak tudnak lenni, hogy azt - még - el nem tudod képzelni.

Összegezve: nem jobbak a nők sem, csak másképp rosszak.

És felesleges általánosítani.

Akinek meg épp nem inge / blúza, az ne vegye magára.

2019. ápr. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Azt, hogy biztos az anyja terrorizálta.
2019. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Utolso ezt hogy raktad ossze?? Nem vagom. Engem pont hogy mindig is nagyon szeretett anyu.
2019. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos abból szűrte le, hogy a női nemet az uralkodással (is) köti össze a kérdező. Csak hát az a helyzet, hogy a kérdező pont, hogy azért tartja vezetésre alkalmasabbnak a nőket, mert szerinte ha rajtuk múlna, kevésbé lenne erőszakos a világ.
2019. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg van benned valamennyi önutálat. Amúgy lehet, hogy békésebb lenne, de visszafejlődnénk. Bizonyíték: az összes ismert matriarchátus ami létezett és létezik primitív.
2019. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nőuralom maga lenne a káosz. A nők között talán több a kiállhatatlan, akaratos, mint a férfiak között, csak még raplisak is. Ritka a jó női vezető, az biztos.
2019. máj. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!