Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is a vasárnap...

Szerintetek is a vasárnap esték a legszarabb, legdepisebb időszakok?

Figyelt kérdés

A vasárnapokat alapból egy az egybe gyűlölöm, de olyan este 7-8 órától kezdve maga a pokol. Ilyenkor mindig belém hasad a tudat, hogy már csak alig pár óra és kelhetek fel, majd elkezdődik az újabb 5 napnyi mókuskerék. Ilyenkor aludni se tudok, mert egyrészt egy hétvége alatt átáll a szervezetem a késői kelésre és elalvásra, másrészt mert ha álmos is vagyok, akkor is képtelen vagyok elaludni, mert olyan érzés, mintha kb. 5 percet aludtam volna és már csörögne is az ébresztő. Emiatt inkább videókat nézek, tévézek, stb., mert így olyan, mintha lassabban telne az idő. Ja és arról már ne is beszéljünk, hogy természetesen minden depresszív gondolatom és szorongásom egyszerre tör ki belőlem minden vasárnap éjszaka. Végül is nincs is ennél remekebb időpont azon gondolkodni, mit kellett volna mondanom 10 évvel ezelőtt egy veszekedés során az egyik ismerősömnek, vagy órákon át bőgni, amiért nem szeret viszont a kiszemeltem...

Másnak is ilyen ganék a vasárnap estéi?


2019. ápr. 29. 02:12
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
lehet inkabb aludnod kene, mert igy nem csak a vasarnap estek lesznek szarok, hanem a hetfo reggelek is.
2019. ápr. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha azt a 10 évvel előtti veszekedést vagy a kiszemeltedet feldolgozod akkor kevésbé lesznek rosszak a vasárnap estéid
2019. ápr. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem is nyomasztanak a vasárnap esték.
2019. ápr. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az éjjel is rosszul aludtam. Biztos már a mai napon járt az eszem. De legalább szerdán szünet lesz mindenkinek.
2019. ápr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Hát, jó sz@r lehet így élni, hogy az ember ennyire utálja a munkáját.
2019. ápr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha esős, akkor igen. Régebben azért sem szerettem, mert előttem volt, hogy akkor egy újabb hét, teli nehézségekkel, kevés sikerrel. Ma már nem foglakoztat, elvagyok, beletörődtem, hogy az élet egy taposómalom a semmibe.
2019. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vasárnap délután volt szar 5 éven át. Koleszos voltam. A hétvégéimet otthon töltöttem, az jó volt, de vasárnap délután ültem a vonatra és mentem vissza a büdös kolesz szobába, mert minden évben volt legalább egy igénytelen szobatárs. Később az albérletben is szorongós volt a vasárnap délután. Részben a meló miatt, részben beidegződés. Megszokta a szervezetem, hogy görcsölök, akkor is, ha nem volt min. Vasárnap=görcs, ez beleégett az agyamba. Még rosszabb volt, ha adódott is ok a szorongásra. Egy idő után a főnököm megérezte rajtam hogy félős vagyok. Ráállt arra hogy napi szinten piszkált, mert azt gondolta engem a cseszegetés motivál. Rövid távon használt a dolog: beijesztett és dolgoztam mint a kisangyal, de egy év után leromlott a teljesítményem, mert nem bírtam az állandó szorongást. A megoldás az lett, hogy felmondtam. Más helyet kerestem ami kevesebbet fizet, de itt legalább nincs gyomorgörcs. Az itteni főnök nem használja ki a szorongós természetemet és korrekt módon kér számon, ha van valami hibám. Most már a vasárnapok is jobbak. A nyugalom megfizethetetlen.
2019. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én igyekszem az egész hétvégét úgy tölteni, hogy nem gondolok a hétfőre.. nekem nem rossz a munkahelyem, de mégis nehéz picit visszaállni a mókuskerékbe, viszont soha nem szorongok, vagy nincs rossz kedvem, csak azért, mert jönni kell másnap.

Nincs társaságod?


24L

2019. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled Kérdező, igen, ilyen gané minden vasárnapom évek óta, és pont ekkor nem szoktam aludni normálisan, ezért úgy indul a hét, hogy palacsinta vagyok. :/
2019. ápr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!