Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arrol, ha...

Ti mit gondoltok arrol, ha egy gimnazista lany mumelleket csinaltat?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Semmit,tőlem csinálhat mű brokit is
2019. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

18 éves kor alatt hivatalosan nem csináltathat műmellet, kiv. eü probléma, pl mellkisebbítéssel összekötött implantátum behelyezés.


Ez azért van, mert bizonyos életkorig a mell még növekszik, amíg nem éri el a végkifejletet, addig nem műtenek.


De egyébként semmi rossz nincs benne, manapság az ilyeneken az ember nem akad fenn, azon mondjuk én meglepődnék ha egy tinilány úgy mutatkozna be hogy heló, kata vagyok és műk a melleim.

Úgy értem, ezzel dicsekedne a lány? Vagy mégis honnan tudná meg bárki hogy műmelle van?

2019. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Azt, hogy a szülei a társadalom szégyene a lány meg beszéljen pszichológussal
2019. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha már nincsen agya, valamivel meg kell fognia a pasikat.

(Már amelyik pasi még egyáltalán gerjed a szilikondudákra.)

2019. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A szülei nagyon elszúrtak valamit. Nyilván gimnazistaként nem tud előràntani több száz ezer forintot farzsebből, tehát a szülők is benne voltak.

Szerintem ennyi idősen egyáltalán nem kéne maradandó dolgokat művelni a testével. Felnőttként már semmi gond nincs vele, de gimnazistakent rossz döntés és szerintem felesleges is.

2019. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi közöm hozzá.
2019. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Azt, hogy ezt a kérdést az önbizalomhiányos, tizenéves gimnazista lány írta ki.

Nőhet még a melled. Hízz pár kilót, hordj push-up melltartót, attól optikailag nagyobbnak tünik. 18 év alatt amúgysem csinálnak ilyen műtétet, anyádék úgysem engednék, neked pedig biztosan nincs rá egymilliód. Ha 5-6 év múlva is így látod, esetleg a visszautasítástól való félelem és önbizalomhiány már mentális problémákat is okoz, a mindennapi életedet is megnehezíti, akkor pszichológiai szakvéleménnyel!!! (csakis azzal) megcsinálják a műtétet TB-re is.

2019. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Biztos hogy nem csinàljàk meg TB-re. Ebben az orszàgban meg föleg nem, vagy ha igen az olyan is lesz. Még ha kórhàzba kerülsz is jobban jàrsz ha tejelsz minimum 20-30 ezret ha nem akarod hogy kutyàul bànjanak veled.
2019. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem rolam van szo, en inkabb kisebbitenek a melleimen :D Csak eleg sokszor hallom ismerosoktol is, hogy eleg sok lany mar 18. szulinapra mellmutetet ker (es nem TB-re, hanem Krasznai szintu dokiktol). De szerintem is eleg veszelyes, en tuti varnek vele meg 3 evet, ha ilyet terveznek. Koszi a valaszokat:)
2019. ápr. 29. 14:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha alapból nincs szinte semmi melle és rosszul érzi magát emiatt, majd csináltat egy normálisan kinéző, természetes méretűt, arról nem gondolnék semmi rosszat. Inkább úgy lennék vele, jó neki, hogy volt rá pénze és mostmár feltehetően elégedett magával.
2019. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!