Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy sok csinos...

Hogy lehet, hogy sok csinos ápolt nő disznóólban él?

Figyelt kérdés
Példát is tudok a celebek közül. Kulcsár Edina abból él, hogy szép. Ehhez képest, a lakásuk egy disznó ól. Az egy dolog, hogy nincs stílusuk, kb a pepcobol van berendezve, de állandóan mérhetetlen kupi és dzsuva. Azt állítja nincs rá ideje, mert a gyerekével kell foglalkozni, de a gyerek állandóan a tévé előtt ül vagy a bébi kompban, ő pedig ideoda jár illegetni magát. Biztos megengedhetne magának egy takarítónőt, ha lenne rá igénye. Nem fér a fejemben, hogy lehet ekkora kupiban élni, ha kifelé egy állandóan sminkelt és fotózgatott szépségkirálynő valaki
2019. máj. 1. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Voltál már női mosdóban?
2019. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok. Oda viszont sok igénytelen nő is jár. Én most a külsőleg ápoltnak tűnő emberekről beszélek
2019. máj. 1. 14:06
 3/17 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy milyen Kulcsár Edina háza ???
2019. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát állandóan insta sztorikat gyárt amiken rajta van
2019. máj. 1. 14:20
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Pontosan azért mert pszichés betegek, kóros önbizalomhiányban szenvednek, kisebbségi komplexus stb.

Ez belegondolva nem lustaság, mert a külsőjére akár több órát is szán. Azzal próbál érvényesülni, mert mással nem tudna. Így arra fekteti a legnagyobb hangsúlyt, minden mást elhanyagol.

Mentális betegség.



Volt ilyen "ismerősöm", kifent, kikent, minden hónapban több tízezer sminkekre, parfümökre, ruhára, a haját 2 havonta váltogatta stb.

Közben egyik gyerekét már rég elvette a gyámhatóság tőle. A másik is mindig hajszálon függött, olyan igénytelenség, dzsuva volt a lakásában.

Sokszor a koszos ruhák tetején aludt el a gyerek, de még az is tisztább volt, mint az ágymatraca. A többi már inkább nem is publikus.

Ifjúságvédelmisek mikor jöttek, SOSEM bejelentés nélkül(érdekes miért ez a gyakorlat) bevásárolt, felsöpört, kimosott, gondosan besötétítette a lakást(nem látszott a penész a falon) meg ilyenek. Így a lélektani súlyos elhanyagoltság határán mindig átbillent a story...

2019. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk melóban a férfi és női wc közt nincs különbség. Mindkettő szét van szrva és áll a földön a húgy.

Nem vagyunk sokan. Senki nem néz ki igénytelennek. Nem a külső számít.

Én is adok annyit magamra, hogy tiszta ruha, napi fürdés, haj és fogápolás rendszeresen. De nem hoznék a lakásba vendéget... Miért? Mert egy lusta disznó vagyok. Más kifogás nincs, más embernél se. Ha valami zavar, az ellen teszünk. Ha nem zavar eléggé, akkor a lustaság fog győzni. És ez teljesen független a külső imázsunktól.

2019. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan nő van, akik a külsejükkel próbálnak érvényesülni, míg legbelül lelkileg/szellemileg hulladékok.

Az esetek zömében a lelki állapot kiül a környezetükre.

De vannak kik úgy nevelkednek 😐


Pl részemről fontos a rend a testem/lelkemben/szellemileg és a rendszerezettség az időbeosztástól kezdve az alkotós eszközeimig, edzés..stb.


26/N

2019. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Amúgy nem Edina ellen irányul a kérdés, csak jó példának láttam, és hát ő osztja meg nyilvánosan a lakást, szóval gondolom tisztában van vele, hogy az emberek véleményt formálnak róla az így megosztott tartalom alapján
2019. máj. 1. 14:24
 9/17 anonim ***** válasza:
nem a saját háza az, hanem a nagymamájáé :D
2019. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem is házról beszélek, hanem lakásról, szerintem elképesztő milyen állapotok vannak ott. Kerestem volna nektek példát, de nem találtam, úgy tűnik tényleg csak storyba rakja ki ezeket, a képei szépen beállítottak
2019. máj. 1. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!