Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, hogy szeretnék csinosan öltözködni, de mégsem teszem, mert félek, hogy mások túl kihívónak látnak benne?

Figyelt kérdés
Régen szerintem nagyon csinosan öltözködtem, sokszor szoknya, magassarkú, alakot mutató ruhák, feltűnőbb színek, stb.,viszont ez kb. egy éve megváltozott valami miatt. Most is szeretnék ilyeneket viselni, vagy egy csomó gyönyörű darabom, de kialakult bennem egy gát, hogy akkor senki sem fog komolyan venni, nem a belsőmre figyelnek, mindenki engem nézne és megszólna. Nem történt velem semmilyen atrocitás, nincs változás az életemben, ami ezt kiválthatta volna. Már a párom is észrevette a változást, szerencsére neki így is tetszem, de magamnak már kevésbé. (Azt még tisztáznám, hogy sosem viseltem/viselek ribis, közönséges ruhákat, egyszerűen csak elegáns voltam.)

2018. dec. 29. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Ez nagyon jò dolog!

A belső a fontos.

A lelki szèpsèg!

2018. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az lehet, hogy félsz, hogy mások túl kihívónak látnak benne?
2018. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy hatalmas megaláztatások érjenek ahhoz, hogy elkezdj tartani mások véleményétől.

Ha te nem vagy boldog a jelenlegi ruhatáraddal, akkor nem az ízlésed változott meg, hanem más emberek véleményéhez való hozzáállásod.

Sajnos ez egy csapda; vagy azért nem érzed jól magad, mert nem azt viseled, ami személy szerint neked tetszik, vagy pedig azt viseled, ami tetszik de mindig benned lesz a tudat, hogy így a külsőd alapján ítélnek majd meg, és kevesebbre fognak tartani, mint ha egyszerűbb ruhákat viselnél.

Nem nagyon lehet erre tanácsot adni, csak azt, hogy nem mások élik az életedet, hanem te magad, így a te véleményed, és a te ízlésed számít.

2018. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Vagy csak egyszerűen nem tudod mèg,mi zajlik le benned...
2018. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Egy igazi nő attól nő szerintem, ha szép, és tetszeni akar.

Nézem bármilyen hírességnél, akik szépek, hogy rengetegen leszólják őket.

Vagyis próbálják lehúzni őket a saját szintjükre, mert akkor lesznek nyugodtak.

Szinte már közutálatnak örvend egy nő, ha mer csinos lenni. Nem értem miért.

Az öreg nyanyákkal, impotens palikkal, irigy tankarankákkal nem szabad foglalkozni.

2018. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz màsokkal. "Az lègy, aki vagy, èrezd jôl magad".
2018. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!