Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek sem volt szép ez...

Szerintetek sem volt szép ez a kijelentés a barátomtól?

Figyelt kérdés
Hogy lehet valaki ilyen? Vettem virágot anyunak anyánapjára. Erre azt mondta hál isten neki nem kell. Kiskorába meghalt. Jól kiosztottam, hogy mondhat ilyet. Aztán lecseszve mondta, hogy szar a felfogásom mert ezt másképp is lehet érteni. Úgy értette hogy nem kell pênzt kiadni. De ha élne se adna. Akkor se adott.
2019. máj. 2. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se. Senki szerint se.
2019. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább érdekes, semleges szinten, bár én nem akadtam volna ki. Nem tudhatod, mi játszódott le a fejében. Az sem biztos, hogy az igazat mondta...
2019. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És mêgis hogy magyarázzam meg neki? Esêlytelennek érzem. Makacs. Ês ilyennel vagyok együtt. Tökre lelombozódtam. Rosszul esett, ha az anyjáról ìgy beszél, viselkedik, akkor velem hogy fog..
2019. máj. 2. 17:51
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Na azért óvatosan- Lehet nem volt a top tízezer szülőben az anyuka. Én sem veszek virágot soha mert ilyenkor a legdrágább. A másik meg az hogy nem kell parancsszóra szeretni senkit.
2019. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elêggé érdekes felfogású. Mondhatom..
2019. máj. 2. 17:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Elvileg nem volt gond az anyjával. Csak depis volt a vêge felê...sok régebbi (kisgyerekkori) családi gond miatt.
2019. máj. 2. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nem volt szép, de szerintem nem kell emiatt a barátodat savazni.

Gondolj bele hogy milyen lehet kisgyermekként elveszíteni anyukádat. Épp elég baja van ezzel kapcsolatban... nem hiszem hogy szívtelen, lehet hogy csak nem tudja szépen megfogalmazni a gondolatait. Talán csak optimistán akarta kihozni, vagy azt jelezni feléd finoman hogy rossz neki látni milyen jó neked hogy van anyukád és ezzel traktálod.

Igen, bunkóság amit mondott de szerintem nem kellene megkövezni ezért, inkább próbálj együttérezni vele.

(Ugye cserepes virágot vettél? A vágott elhervad 5-éig :D)

2019. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak leplezi ezzel az igazi érzéseit. Valószínűleg szomorú amiatt hogy ő nem vehet virágot már az anyukájának. Szerintem te voltál a bunkó, nem kellett volna semmit sem szólnod erre, vagy csak kedveset. De nem tehetsz róla, nem tűnsz okosnak
2019. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Cserepeset vettem nyugi :D


Lehet hogy ên vagyok a hülye. De ha ên éreznêm azt, hogy rossz h más vehet mêg neki virágot- akkor ezt mondanám ki és nem ekkora badarságot. Persze a férfiak és nők mások.. Férfiak takargatják az érzéseiket...de minek. Ên szeretek nyìlt és őszinte lenni, lányként. Meg eleve félreérthető volt a kijelentése. Biztos nem ìgyvfogalmaztam volna meg.

2019. máj. 2. 18:30
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Így van, kérdező, ha te is olyan szar ember vagy/leszel mint amilyennek ő az anyját gondolja, akkor téged is utálni fog. Fura ez a felvilágosodás, mi? Számon lehet kérni a szülőket, ha nem vállalták a felnevelésedet.
2019. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!