Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Ázsiai embereknek valóban...

Az Ázsiai embereknek valóban kevesebb érzelmeik vannak? Mármint tényleg érzéketlenebb természetüknél fogva mint a negroid és kaukázusi emberek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább zárkózottabbak.
2019. máj. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy koreai főnököm és szerintem több érzés szorult bele (meg emberség) mint a két magyarba összesen. Szóval szerintem ez egy hatalmas baromság. Esetleg fegyelmezettebbek, zárkózottabbak vagy csak simán nyúzottabbak nálunk. Pl egy kínai nagyváros nekem már kívülről ijesztő és nyomasztó, nem még ott élni is...
2019. máj. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez baromság kérdező.
2019. máj. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem igaz.
2019. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb zárkózottabbak persze ha egyszer megnyílnak akkor ugyan olyanok mint bárki más inkabb ugy mondanám hogy aki eredeti ázsiai azaz ott született ott is élt az zarkozotabb mig egy Amerikában született ázsiai sokkal nyitottabb stb


A kultúra és a társadalom sokkal jobban hozzátesz mint az alap jellem

2019. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!