Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban jó érzés, hogy bármit...

Valóban jó érzés, hogy bármit megvehetsz?

Figyelt kérdés

Vagy egy idő után unalmassá válik?


Van egy lány ismerősöm, róla jutott eszembe. Nekik már gyerekkorában is jól ment, bejárónőt tartottak, rengeteg foglalkozásra járt iskolás korában...

Nem vagyunk jóban úgy, csak ismerem (a párom egyik barátjának a barátnője), párszor beszéltem vele.

Közel egyidősek vagyunk, de egész más életet élt, él, mint én.

Nem vagyok vele mindennapi kapcsolatban, így nem tudom, mit csinál, mit nem csinál, de szokta néha mesélni, hová jár ebédelni, kávézni, honnan öltözködik...

Hát, csak annyi, hogy 30-60 ezer neki állítólag egy ruhadarabért, táskáért nem tétel, ahogy 15-30 ezer a fodrászra sem...


Az ilyen emberek nem unatkoznak néha?

Mármint, hogy oda utazik, ahová akar, azt vesz, amit akar, főzni nem kell, ott az étterem, dolgozni, tanulni nem kell, mert van pénz...


2019. máj. 1. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Miért unatkozna? az ilyen embereknek van a legjobb élete. Neki ez a természetes, nem hiszem hogy nagyon rosszul érezné magát. Főleg manapság mikor tényleg csak az számít hogy mennyi a pénzed.
2019. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért unatkoznának?


Az csak tipikus proli sztereotípia, hogy a "gazdag" bármit megtehet, nem kell tanulnia, dolgoznia és nem képes tovább látni a gürcölök meg magamra főzök hogy spóroljak életen és a gazdagság egyenlő a ruhákkal meg kávézgatással.


Az unatkozás inkább jellem függő. Van aki nulla pénzből is el tud menni bárhova, mindig talál programot, másnak meg a világ minden pénze sem elég ahhoz, hogy felkeljen a gép elől.

2019. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!