Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a mai tervetek?

Mi a mai tervetek?

Figyelt kérdés
Nekem, munka, nyelv tanulás aztán biciklizés és végezetül torna.
2019. máj. 3. 06:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez, csak nyelvet nem tanulok.

Merre szoktál biciklizni?

2019. máj. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Szoptatás, pelusozás, játék, bevásárlás, főzés, közben szoptatás, pelusozás, játék, rendrakás, szoptatás, pelusozás, játék, fürdetés, altatás.
2019. máj. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most munka után kivételesen nem nyelvtanulás és programozás orrvérzésig, hanem egy barátnőmmel találkozunk futólag, utána falmászás párakkal.
2019. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokadik állásinterjú, azért hogy aztán megmondják hogy meghallgatnak még pár embert majd értesítünk. és ez újra meg újra már hónapok óta, komolyan az álláskeresés egy olyan szakmával ahol túljelentkezés van k idegesítő...

Lassan már szemezek a kötéllel...

2019. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a nap nagyrészt a kedvteléseké lesz. Buszra ülök, a közeli városba tartok kismamaruhákat és babakellékeket nézni. Itthon főzök, játszom egyet a cicámmal, aztán párommal estefelé elmegyünk fagyizni.

Mindenkinek szép napot! :)

2019. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Suliba menni, megnézni a holnapi programomhoz az útvonalat, találni valami jó sorozatot, este kicsit sportolni, relaxálni.
2019. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Otthonápolási és gondozási szakszolgálat munkatársainak fogadása, betegellátáshoz szükséges eszközök előkészítése, háziorvos újra felkeresése néhány (még egyelőre nem teljesen tisztázott) kérdéssel kapcsolatban.
2019. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Dolgozok fél 3-ig, aztán 4 körül hazaérek, kb akkor ér haza a párom is, alszunk egyet, vacsorázunk, aztán kezdődhet a nap. :D Előveszünk valami társast, vagy videojátékozunk, filmezünk, majd eldől.
2019. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bèkèscsabàn csavargok, sètàlgatok, nosztalgiàzok :D


25/F

2019. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tanulok, majd bemegyek a suliba, elballagok, megkapjuk a bizonyítványt, a tanár lelkizni fog, aztán hazajövünk és tanulok, amíg be nem alszom.
2019. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!