Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit fogtok csinálni nyáron?...

Ti mit fogtok csinálni nyáron? Van valami tervetek, vagy otthon fogtok ülni?

Figyelt kérdés

Én most fejeztem be a szakközepet, szerencsére az érettségi is megvan. Most próbálok valami diákmunkát keresni (szeptembertől megyek OKJ képzésre), de egyenlőre nem találtam semmit a városomban, pedig elég sok helyre telefonáltam.

Sokan mennek nyaralni, meg fesztiválozni de ez nálam esélytelen. Nincs kivel menni, a volt osztályomban senkivel nem vagyok jóba (illetve akivel jóban volt az elköltözött már 11.-ben), plusz náluk mást jelent a szórakozás, mint nálam.

Szóval lesz egy unalmas nyaram, plusz anyám csesztetni fog hogy mikor költözök el itthonról, meg miért nem járok el sehova, meg mikor lesz végre kapcsolatom.



2017. jún. 30. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Idén végeztem egy OKJ képzésen, jelentkeztem egy állásra, hamarosan kezdek.
2017. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Járj el szaladni,komolyan.

Az én nyaram is unalmas lenne,(barátok híján)ha nem kezdtem volna el forgatni a kerekeim.

Így történt,hogy heti négyszer járok szaladni,edzrni popsira és annyira jól esik,minden gőzt és stresszt leadsz.Átgondolod az aznapi dolgokat,felszabadúlsz.

Nekem tervben van a nyelv tanulás, főzőcskézés,(hátha anyukáddal ezzel fehér zászlóra juttok. Ki ne lenne benne egy anya-lánya sütésben?) kreatív dolgok készítése. Nézz körűl Pinteresten,ott bármilyen témát megtalálsz és garantálltan ihletet kapsz. (barkácsolástól elkezdve a lelki állapot javításáig)

Olvass,filmezz, ültess virágot nyáron:D

Remélem szerencsével jársz! :)

2017. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálok pozitiv lenni és változtatni a szánalmas életemen!
2017. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
nekem is ennyiben merül ki a szociális életem, nincs hova és nincs kivel menni, vannak barátok de teljesen más dolgok iránt érdeklődnek. Szóval én próbálom "hasznos" dolgokkal elütni a nyarat. (mintha számítana) Most egy fotós képzésen gondolkodom.15l
2017. júl. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itthon ülök és nem csinálok semmit, élvezem.
2017. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!