Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a mai tervetek?

Mi a mai tervetek?

Figyelt kérdés
Nekem, munka, nyelv tanulás aztán biciklizés és végezetül torna.
2019. máj. 3. 06:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szabadságon vagyok, úgyhogy elmegyek lecseréltetni a téli gumit nyárira, csinálok valami ebédet, tanulok a vizsgáimra, elmegyek rokonom ballagására, utána a vacsira és kb. vége is a napnak
2019. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most épp dolgozok, du fél 4ig. 4re hazaérek, kajálok lazulok. Mivel hajnali 4 óta felvagyok, lehet alszok egyet délután. Este tv, net. N32
2019. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Pihenés. Szerdán dolgoztam 24 órában, csütörtök, ma és holnap szabad. Ilyenkor általában csavargok a városban, haverommal talizok, vásárolok, anyuékhoz beugrom, meglatogatom nővérem kislányát, bringázok, kocogok, fotózok, olvasok, főzök néha. Ad hoc, ami eszembe jut.

Ma pl. szintén nővéremékhez beugrok, utána szüleimhez, délután haverozok, de adok fel lottót is, veszek kaját, csavargok. 🙂

Neked? 31F

2019. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Minden nap ugyan az: elkerülni az idegösszeroppanást. Eddig tök jól csináltam.
2019. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tanulni fogok, mert hétfőn kisérettségizek töriből és a 15 tételből 5-öt tudok, de azt sem 100%-ra. Úgyhogy szerintem ma hajnalig fogom nyomni gőzerővel, úgyis legkésőbb 4-kor fel kell kelnem, hogy fél 5-re beérjek díszíteni a suliba.
2019. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Olyan történeteket nézek a bezárt szobámban ami jobb, mint az életem, és előre pihenek mire lejár a szabadság.
2019. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!