Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire értetek azzal egyet,...

Mennyire értetek azzal egyet, hogy nincsen ronda ember, csak igénytelen?

Figyelt kérdés
Általában aki igénytelen arra szokták mondani,hogy ronda.
2019. máj. 3. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Vannak ronda de igényes emberek.
2019. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2019. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet. A rondaság (ez is relatív) genetikán múlik. A genetikán soha a büdös életben nem fogsz tudni változtatni, még akkor sem, ha igényes vagy.
2019. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És akinek csúnya az arca és igényes,tiszta?
2019. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Néhány női újságot nézve szerintem egy smink, egy fodrász, egy mani-pedikűr szebbé tudja tenni a totál átlagos nőt is.
2019. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ápoltság sokat javíthat az ember külsején, viszont a genetikán valóban nem lehet gyökeresen változtatni. Én ezt inkább úgy fogalmaznám meg, hogy aki már tényleg nagyon csúnya, azon nem segítene az sem, ha odafigyelne a külsejére, de egyébként rengeteg olyan sztárt tudnék felhozni példaként, akik a hírnév előtt előnytelenül néztek ki, de aztán a pénz segítségével kikupálódtak. Szóval valamilyen szinten egyet tudok ezzel érteni, de nyilván nagyon szélsőséges esetben ez nem igaz.
2019. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: De nem totál átlagos nőről beszélünk, hanem egy ronda emberről.
2019. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!