Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem abszurd kissé,...

Csak szerintem abszurd kissé, hogy 20 év feletti emberek félnek a vérvételtől? Vagy hogy vannak akiknek még soha nem volt a vérük levéve részben vagy teljes egészében emiatt? Van esetleg itt is olyan aki tényleg fél ettől?

Figyelt kérdés

Azért is jutott eszembe ezt a kérdést feltenni, mert már viszonylag sok ilyet hallottam és nekem ez valahogy gyerekesnek és felelőtlennek is tűnik ilyen korban főleg mikor 40 körüli férfitől hallottam hogy fél a vérvételtől.


Tudom van aki rosszul szokott lenni ilyenkor szédülés, hányinger stb és inkább ettől tart. Velem is megesett már 1 szer.


De azok akik magára a procedúrára paráznak rá tudják, hogy ez alig egy pillanatig fáj és akkor sem vészes utána pedig jó esetben további pár másodperc az egész?


Meg a kedvencem az aki azt mondja tök fölösleges levenni a vérét mert neki úgysincs semmi baja, ő egészségesen él bla bla... Mintha nem lennének olyan dolgok a szervezetben amik teljesen az ember önhibáján kívül romolhatnak el, de mégsincs azonnali hatása.


Tudom most lehetne mondani hogy minek foglalkozok ilyenekkel. Én sem tudom igazán, csak tényleg nekem ez olyan kb mintha egy 30 40 éves ember félne otthon a sötétben...



2019. máj. 3. 23:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én kicsinek nem voltam rosszul csak féltem de gondolom ez a legtöbbször így van és ezért sírnak. Aztan idősebb lettem és bejött a rosszullét, amit az tetőzött hogy egyszer kórházban voltam és venni akartak vért de a nőver vagy mar nem is tudom ki több dologra is figyelt és beszúrta a tűt és vagy nem csavarta rá normalisan az ampullát vagy nem tudom de egyszer csak azt mondta hogy jajj ez meg mar folyik mindenhova kifelé. Megmondom őszintén ott a szokásosnál rosszabbul kezdtem el magam érezni és amilyen gyorsan csak lehetett elakartam menni onna. Szóval egy trauma is okozhat fóbiát.
2019. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!